Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti el tudnátok képzelni...

Nők, ti el tudnátok képzelni hosszú távú kapcsolatot, házasságot olyan férfival akinek 2 gyereke van 2 nőtől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen 2 gyerek, fasza, ahogy elnézem, 29 évesen 3 gyereke lesz 3 nőtől, még faszább
2012. nov. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
83%
Én 3 éve vagyok együtt egy olyan pasival akinek 3 gyereke van 3 nőtől (én vagyok a negyedik), és eléggé elgondolkodtató a helyzet, hogy egyáltalán összeillünk-e. Mert akármikor ha épp az egyik ex gondol egyet és felesleges a gyerek akkor már passzolja is le, mi meg még 1 napra sem tervezhetünk előre. Ha kérdem a párom, hogy de miért nem mond nemet, akkor meg az a válasz, hogy akkor minden a gyereken csattan. Így meg rajtam.
2012. nov. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
90%
nem.
2012. nov. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
nem igazán. és nem is a gyerekek miatt, az nem akadály, egy sem, kettő sem. a mentalitásával van problémám. a gyerekvállalás a férfi részéről is felelősségvállalás. úgy tűnik, ő ezt másként látja. az első kudarcot vallott kapcsolat még ok, de a másodiknál az elsőből okulva óvatosabb is lehetett volna, ami a közös babát illeti...
2012. nov. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem. Gyermektelen vagyok, ezért eleve gyerekessel nem kezdenék. De olyannal, akinek két külön nőtől van gyerek - még annyira sem. Felelőtlennek tartanám.
2012. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Számoljunk egy kicsit...

28 éves..2 gyerek

első öt éves, másik 2. kivonjuk a 9 hónapot...

Két évesnél kivonjuk, amióta együtt jártok..

Tehát nem igen hűséges típus..28 évesen nem gondolom, hogy simán tud gondoskodni 2 gyerekről, karriert épiteni, új családot tervezni.miből?

Felelőtlen is, mert 28 évesen 2 gyerek 2 nőtől..(védekezés) Sok reményt ne fűzz a kapcsolathoz.Te mindíg a sokadik leszel. Ahogy a férfi eddig bizonyitotta, vele kár, és nem lehet hosszú távra tervezni.

Most hagyd a fenébe ezt a kapcsolatot..

Addig amíg nem Te leszel a 3.nő, harmadik gyerekkel.

2012. nov. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
most olvasom a kommented. gondolj bele, a legnagyobb gyereke 5 éves, sok időt nem lehetett a gyerek anyukájával a baba születése után, ha rá két évre (sőt, kevesebb, hiszen 9 hónap a kihordás) már más nő várt tőle gyereket. ettől a nőtől is lépett viszonylag hamar, hiszen most már veled jár. tudod, még ha 45 lenne, azt mondom, mindenki tévedhet cirka 20 év alatt összejött két gyerek és elromlott két kapcsolat. de csak 28 éves és sorozatban gyártja a babákat aztán lelép a nők mellől. ez a pasi nagyon gáz. szerintem menekülj!
2012. nov. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
31%
Az anyukám szerencsére el tudta képzelni :) Apukámnak 19 éves korában született egy gyereke nem maradtak együtt az anyával, majd 8 év múlva megérkezett a második bátyám is az első házasságába, de végül válás lett a vége elég hamar. Mikor megismerkedett anyukámmal egy 6 és egy 14 éves fia is volt, két különböző nőtől. Ennek 35 éve. Nagyon jó házasságban élnek azóta is. Szóval nem kell annyira könnyen ítélkezni :)
2012. nov. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

80%

de a te apukád gyerekei között nem is két év volt a korkülönbség és nem mindössze 3 volt a kisebb, amikor már az anyukáddal járt apukád... az ördög mindig a részletekben rejlik


kérdező, szerintem kicsit naiv vagy (pl azt írod, h erre az aspektusra nem is gondoltál a kérdés feltevésekor). a pasival nem éltek együtt, tehát azt csinál, amit akar és a múltjából ítélve szerintem nem egy jellembajnok. nem akarok rosszindulatúnak tűnni, de én személy szerint elgondolkodnék azon, h amikor a gyerekeire hivatkozva nem találkozunk, vajon tényleg velük van-e vagy csak több vasat tart a tűzben, ami a nőket illeti. a két kis poronty pedig kitűnő alibi :-(

2012. nov. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
17%
Az a furcsa, hogy ha ezt ha fordítva tetted volna fel akkor mindenki fel lenne háborodva, hogy milyen mocsok vagy hogy a gyerekek tartanak vissza.
2012. nov. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!