Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, ti el tudnátok képzelni...

Nők, ti el tudnátok képzelni hosszú távú kapcsolatot, házasságot olyan férfival akinek 2 gyereke van 2 nőtől?

Figyelt kérdés
2012. nov. 22. 19:07
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Azért az frua, hogy a kérdezőnek a legfontosabb dolgo nem jutott az eszébe, ami viszont mindegyik felhasználónak igen. Az ilyen nőt be is lehet palizni.
2012. nov. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

te sem sokra tartod magad, ha ilyen virágról-virágra szálló proli hapsitól akarsz valamit.


22 évesen gyereket csinált? más ennyi idősen még jó eséllyel tanul meg bulizik, és nem családot alapít.


ne éld bele magad, pláne ne szülj neki, mert is ilyen sorsra juthatsz...

2012. nov. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Nem. Nekem egyébként is unszimpatikus ez a "minden házasságban csináljunk egy új gyereket" hozzáállás. Oké,valaki megházasodik,családot alapítanak,1x év mulva szétmennek,új kapcsolatban esetelg lesz még gyerek,na de iylen fiatalonb ,1-2-3 éves kapcsolatokba felelőtlenül gyerekeket potyogtatni,aztán odébbállni és a másik portán is szétszórni a magot,na neee.
2012. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Joza válasza:
Az én páromnak két lánya van, 9 és 5 voltak, amikor megismerkedtünk, tavaly kisfiunk született. A nagyobbik lánya velünk él együtt. Rendkívül nagy áldozat egy ilyen kapcsolat.Sem én, sem a közüs gyermekünk megközelítőleg sem kap annyi időt, figyelmet és anyagiakat, mintha gyermektelen lett volna. Mivel a két gyermeknek nem én vagyok az anyja, a nehézség több, mintha három gyerekes család volnánk. A lányok fegyelmezhetetlenek, kiszolgáló személyzetként használnak. Kivételes szerelem hiányában NE!
2016. júl. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!