Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Hogyan mondjam el a családomnak hogy a testemből élek? Elmondjam egyáltalán vagy sírba vigyem az én titkomat?

Figyelt kérdés
Volt rendes munkám úgy mond "véletlen" csöppentem bele..elkezdtem táncolni hétvégente azt is csak azért mert nagyon meg voltam szorulva anyagilag.Semmit nem vállaltam azon kívűl akkor.Hétvégente pár óra táncal többet kerestem egy hétvége alatt mint a munkámmal 1 hónap alatt.Közben kezdtem hozzá szokni a jó pénzhez,így felmondtam a munkahelyemen fél év után.Utánna már nem csak táncolással kerestem a kenyeremet.A táncolást is abba hagytam így főállású "szolgáltató" lettem..1 hónapos dubai tartozkodásom indított el ezen a "pályán" A családom a mai napig nm tud róla,már másfél éve csinálom de nem is sejtenek semmit.Szeretném abba hagyni már csak azért is mert megismerkedtem közbe valakivel.Igazából ez a kapcsolat 1 hónapja tart és úgy érzem miatta abba tudnám hagyni ezt az egészet.Viszont nem indúlt komolynak a dolog így meg sem fordult a fejembe hogy abba hagyom és hogy komolyn gondolom őt.De egyre kezdenek mélyűlni úgy mond az érzések íránta.Igazából nem tudom mivel csinálok jobbat ha kzölöm mindenkivel hogy egy örömlány vagyok valójában vagy ha sírba viszem az én kis titkomat!?Nem kérek megvetést itt senkitől,tehát aki ku.rvázni szeretne az kérem ne írjon ide!Nem útszéli vagyok bár tudom ez nem változtat itt semmin.De a kettő nem ugyanaz..
2012. nov. 26. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
80%

Sztem se mondd el. Te tudod , hogy miért csináltad, ill csinálod.

Ha belegondolok, hogy itthon azzal a bizonyos "becsületes munkával" keresnek sokan 80-100 ezret, ha volt lehetőséged abból kilépni, és rendes körülményeket teremteni, sztem abban nincs semmi gáz, másnak pedig semmi köze hozzá.

Legfontosabb, hogy magadban rendezd le, ha tudsz félretenni sulira, azt elvégezni, majd úgy továbblépni esetleg külföldön,úgy teljesen oké.


Csak azt ne várd meg, míg kiöregszel úgy, hogy nem tettél félre semmit, és nem biztosítottad be magad.

2012. nov. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 A kérdező kommentje:

ma 18:33


Nem tudom mitől érezném magam jobban...ezt örökre hordoznom kell úgy mond.Nem bánom nem azért.Inkább azért mert hogy hazudtam nekik.Bár ez felfogás kérdése ugye..mindnekinek van titka,de ez nem mindenapos titok.

2012. nov. 26. 18:38
 13/71 anonim ***** válasza:
74%
Hát, ez kísérteni fog. De az adóhatósággal milyen viszonyban vagy? A dubajosok azon csúsztak el, hogy nem fizettek adót.
2012. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 A kérdező kommentje:

ma 18:38


Minden félre tettem szinte nem élek és éltem nagy lábon.Nyílván kicsit többet engedtem meg magamnak de nem szálltam el.Azt tudom hogy ebből a pénzből már örökre nem lesz gondom.

2012. nov. 26. 18:41
 15/71 anonim ***** válasza:
87%
Én titokban tartanám. Gondolom nem élsz nagylábon, a péntből teszel félre, akkor később semlehet gondod, ha hirtelen kilépsz.
2012. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
40%
Én elmondanám. Ha kicsit vékonyabb lennék, én is ezt csinálnám egy ideig h megszedjem magam.
2012. nov. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 A kérdező kommentje:

ma 18:39


Hagyjuk ezt..most már tiszta vagyok..az elején senki nem adózna ekkora összegek láttán maradjunk annyiba..

2012. nov. 26. 18:44
 18/71 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem ezek után az a minimum, hogy elszámolsz a saját lelkiismereteddel életed végéig és nem hagyod hogy mások csalódjanak benned és ezzel még őket bántod. (remélem érted a logikám)

szóval szerintem ne mondd el

2012. nov. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
89%

6: Ez nagyon durva. Tehát akkor nincsen senkivel bensőséges kapcsolatod, ennyire felszínesen érintkeztek...

Gyakorlatilag senkit nem érdekelsz igazán.

Akkor gondold végig, volt-e a korábbi életedben hasonló helyzet, és mi lett a következménye annak, hogy előrukkoltál valamivel, ami őket meglepte. Annak megfelelően mérlegelj arról, hogy mit érdemes lépned, melyikkel nyersz többet.

2012. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
46%
Szia Zsigmond vagyok:)
2012. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!