Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Hogyan mondjam el a családomnak hogy a testemből élek? Elmondjam egyáltalán vagy sírba vigyem az én titkomat?

Figyelt kérdés
Volt rendes munkám úgy mond "véletlen" csöppentem bele..elkezdtem táncolni hétvégente azt is csak azért mert nagyon meg voltam szorulva anyagilag.Semmit nem vállaltam azon kívűl akkor.Hétvégente pár óra táncal többet kerestem egy hétvége alatt mint a munkámmal 1 hónap alatt.Közben kezdtem hozzá szokni a jó pénzhez,így felmondtam a munkahelyemen fél év után.Utánna már nem csak táncolással kerestem a kenyeremet.A táncolást is abba hagytam így főállású "szolgáltató" lettem..1 hónapos dubai tartozkodásom indított el ezen a "pályán" A családom a mai napig nm tud róla,már másfél éve csinálom de nem is sejtenek semmit.Szeretném abba hagyni már csak azért is mert megismerkedtem közbe valakivel.Igazából ez a kapcsolat 1 hónapja tart és úgy érzem miatta abba tudnám hagyni ezt az egészet.Viszont nem indúlt komolynak a dolog így meg sem fordult a fejembe hogy abba hagyom és hogy komolyn gondolom őt.De egyre kezdenek mélyűlni úgy mond az érzések íránta.Igazából nem tudom mivel csinálok jobbat ha kzölöm mindenkivel hogy egy örömlány vagyok valójában vagy ha sírba viszem az én kis titkomat!?Nem kérek megvetést itt senkitől,tehát aki ku.rvázni szeretne az kérem ne írjon ide!Nem útszéli vagyok bár tudom ez nem változtat itt semmin.De a kettő nem ugyanaz..
2012. nov. 26. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim válasza:
52%
semmiképp ne mondd el. nagyon fájna nekik :/ ha pedig komolyan gondolod ezzel a sráccal akk hajrá drukkolok h ezentúl boldog párkapcsolatotok legyen, és találj normális munkát! :))
2012. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
51%
Miért kéne tudniuk?Szerintem ne mond el.
2012. nov. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
37%
Amúgy mi ez a lepontozó hadjárat??
2012. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
43%
én a páromnak elmondanám. az én barátom mindent tud rólam, olyat is, amit mások nem. megérti. szeretjük egymást. de ezt csak te tudhatod, ez a te döntésed. mindenesetre hajrá :) nehéz ügy. én nem mennék ilyen melóra, de akinek van hozzá ereje, az menjen. én vállalnám a következményeket, persze csak a párom előtt:D szerintem ha nem bántad meg, és nem érzed gáznak, addig nincs is vele semmi gáz :)
2012. nov. 26. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
49%
k****ból lesz a legjobb feleség :D
2012. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
76%

Akár el is mondhatod, tökmindegy. Mindenki tudja, hogy mit csinálnak azok a csinos, fiatal nők, akik "táncosnak" "hostessnek" "modellnek" mennek külföldre.


Azt egyébként megmagyaráznád, hogy miért mondasz ellent saját magadnak? Az elején azt írtad, hogy amikor elkurvultál, akkor idézlek: "kezdtem hozzá szokni a jó pénzhez,"


Kicsit később viszont: "Gazdag snob családból származom"


Na akkor? Vagy csak belezavarodtál a kamukérdésbe?

2012. nov. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
60%
Tartsd meg magadnak. Nekem a szívem szakadna meg a hír hallatán, és nem bírnék ugyanúgy tekinteni a gyerekemre, mint előtte. Nem akarlak megbántani, mert én ezt szörnyen elítélem, de úgy érzem, nem sok szülő lenne, akinek nem égne le a szégyentől az arca, ha ezt megtudná a lányáról! (csak a kérdést olvastam el)
2012. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
57%

Én szintén megvetem az ilyen szolgáltatásokat.

De szerintem ettől még mindig ember, szerintem mond el az igazat, de ne a teljeset, mert ezzel egy kicsit legalább enyhül a lelkiismereted.Szerintem mond el hogy egy ideig éltél táncolástól.Nálam ez nem számítana.De ha megtudnám hogy dubajoztál akkor vége lenne.

2012. nov. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:

ma 19:23


Persze meg magyarázom!Én mindig is utáltam a szüleimet és soha nem kértem abból ami az övéké!Hamar önállosódtam de viszont gyerek koromban hozzá szoktam ahhoz ami nem minden gyereknek adatik meg.Igen elvoltam kényeztetve.De rájöttem hogy ebből nem kérek így hamar leléptem otthnoról de hoztam otthonról egy mintát és egy megszoksát amihez kamasz koromig láttam.A jólétet.De ezt én magamnak akartam megteremteni és nem a szüleimtől füügni.Sajnálom de úgy sem érted miről beszélek..

2012. nov. 26. 19:39
 40/71 anonim ***** válasza:
35%
Hát megteremtetted. Bár sem önálló, sem független nem lettél, mert most gazdag idegenek pénzétől függsz, akik köpnek rád, az egész társadalommal együtt. A mostani pasid is csak azért vesz komolyan, mert még nem tudja, hogy mi is vagy te valójában. Hát, ez biztosan sokkal jobb, mint "gazdag snob(?) szülőkkel élni. S neked az a legnagyobb problémád, hogy elmondd-e, hogy miből élsz... lelkiszegény ember vagy.
2012. nov. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!