Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Hogyan mondjam el a családomnak hogy a testemből élek? Elmondjam egyáltalán vagy sírba vigyem az én titkomat?

Figyelt kérdés
Volt rendes munkám úgy mond "véletlen" csöppentem bele..elkezdtem táncolni hétvégente azt is csak azért mert nagyon meg voltam szorulva anyagilag.Semmit nem vállaltam azon kívűl akkor.Hétvégente pár óra táncal többet kerestem egy hétvége alatt mint a munkámmal 1 hónap alatt.Közben kezdtem hozzá szokni a jó pénzhez,így felmondtam a munkahelyemen fél év után.Utánna már nem csak táncolással kerestem a kenyeremet.A táncolást is abba hagytam így főállású "szolgáltató" lettem..1 hónapos dubai tartozkodásom indított el ezen a "pályán" A családom a mai napig nm tud róla,már másfél éve csinálom de nem is sejtenek semmit.Szeretném abba hagyni már csak azért is mert megismerkedtem közbe valakivel.Igazából ez a kapcsolat 1 hónapja tart és úgy érzem miatta abba tudnám hagyni ezt az egészet.Viszont nem indúlt komolynak a dolog így meg sem fordult a fejembe hogy abba hagyom és hogy komolyn gondolom őt.De egyre kezdenek mélyűlni úgy mond az érzések íránta.Igazából nem tudom mivel csinálok jobbat ha kzölöm mindenkivel hogy egy örömlány vagyok valójában vagy ha sírba viszem az én kis titkomat!?Nem kérek megvetést itt senkitől,tehát aki ku.rvázni szeretne az kérem ne írjon ide!Nem útszéli vagyok bár tudom ez nem változtat itt semmin.De a kettő nem ugyanaz..
2012. nov. 26. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
24%

Egyszer úgyis minden kiderül, csak idő kérdése..

Amúgy meg a te döntésed volt, vállald érte a következményeket!

De lehet, hogy kamu a kérdés, már elég sok hasonló sztori van...

2012. nov. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
65%
Jobb ha megtartod a titkod, ugyanakkor abba is gondolj bele, mit fogsz dolgozni, miből tervezel megélni ha felhagysz prostitúcióval? Nagyon szép, hogy abbahagyod, de ha belekerültél nagyon nehéz kimászni. Hogyan magyarázod a nagy űrt az önéletrajzodban? Elég eltökélt vagy hogy kis fizetésért akarsz ismét melózni?
2012. nov. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
67%
Hát, ha baromi nehéz is lenne, de én elmondanám. Mert ha valaha kiderül a dolog, sokkal rosszabb lesz.
2012. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
43%
Szvsz a prostitúció tisztességes szakma, sokkal tisztességesebb mint a politika, ügynöki munkák, stb., de mivel a többség, így gondolom a családod is, nem így gondolja, ezért inkább kussolj róla.
2012. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
16%

"Nem azért mert gyerekes vagyok

---->

"Kattints lécci a piros kezecskére, had aludjak jól=')

Köszönöööm:)"

"Lécci lécci erre is: D Lécci könyörgöm:)"

tényleg nem tűnik gyerekesnek.'


Tudod, az ilyenekkel így kell beszélni:) Meg kell őket kérni szépen, mert ha kicsit máshogy írod, már nem fogják felfogni, mert ahhoz nullák voltak,hogy tanuljanak, hát elmennek k*rvának, manapság menő:). Sőőt, lassan diplomát lehetne belőle osztogatni, hááát, milyen nő az aki nem akar prosti lenni.Jézusoooom van még olyan? Vigyázzatok mert akkor lepontoznak ám.

Nekem ebből ez jött le, érdekes,hogy sz-ros pelenkát nem szedne öregek alól, de egy hájas jó 58-60 éves fogatlan, gusztustalan, tömött zsebü embernek minden zokszó nélkül terpesztene.

Igazatok van, hogy járnak oda 20-21 körüli részegek is, mert ez manapság menő, dolgozunk, hogy eligyuk,elk*rvázzuk, aztán ott vagyunk a szemétdomb alján összehajtva valahol;). Életcél.

De állítani merem nem csak azok:).

Mindenkinek saját véleménye van, de ahogy én is megkapom másoktól, van jogom elmondani nekem is:).

2012. nov. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
42%
Csak ne öncélú fröcsögés lenne és a kérdésre válaszolnál!!
2012. nov. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
51%

59-vagyok!Nem írtam,hogy én ezt csinálom,de szerintem semmivel nem roszabb(gusztustalanabb) mit a szart szedni az öregek alól.

Mellesleg a luxusprostikhoz,nem fogatlan,büdös alkoholisták járnak,azok nem tudják megfizetni...

2012. nov. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nem tartozol beszámolóval senkinek. Majd,ha egyszer a családod veszi a fáradtságot és elkezd veled foglalkozni,esetleg megkérdezik miből élsz meg,akkor esetleg elmondanám nekik.Az egyik barátnőm Olaszban pörgött,elfogadták. Számomra semmit nem veszejtett az értékéből. Nagyon nagy alapokat is fektetett le az életében,6 év után kiszállt. Ma már senki nem csámcsog ezen.Jól tetted,ganézhatnál egész életedben itthon bagóért.
2012. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim válasza:
39%
Ez a te dolgod! Ha könnyíteni szeretnél a lelkiismereteden, mondd el!! De az olyan helyzeteket, amikor mindenféle férfival érintkezel, te élvezed? vagy inkább undorodsz?
2012. nov. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:

Én őszintén elmondtam a családomnak.mert tudtam ugy sem fog sokáig titok maradni.inkább tőlem tudják meg mint mästól.mikor megismertem a párom,a 3.találkozásnál le ültem vele és elmondtam neki.mi van ha össze veszel a pároddal és ő boszuból rohan és el mondja mindenkinek.az én volt párom ezt tette,de meg szivta mert mindenki tudta mit csináltam.

A párom elég jó fogadta a multam soha nem hozza fel.boldogok vagyun most várjuk az első babánkat.és nagyon örülök hogy nincs titkom előte.mindenkinek van hibája és multja.

Én a helyedben elmondanám,de ez a te döntésed!

2012. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!