Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el a családomna...

Hogyan mondjam el a családomnak hogy a testemből élek? Elmondjam egyáltalán vagy sírba vigyem az én titkomat?

Figyelt kérdés
Volt rendes munkám úgy mond "véletlen" csöppentem bele..elkezdtem táncolni hétvégente azt is csak azért mert nagyon meg voltam szorulva anyagilag.Semmit nem vállaltam azon kívűl akkor.Hétvégente pár óra táncal többet kerestem egy hétvége alatt mint a munkámmal 1 hónap alatt.Közben kezdtem hozzá szokni a jó pénzhez,így felmondtam a munkahelyemen fél év után.Utánna már nem csak táncolással kerestem a kenyeremet.A táncolást is abba hagytam így főállású "szolgáltató" lettem..1 hónapos dubai tartozkodásom indított el ezen a "pályán" A családom a mai napig nm tud róla,már másfél éve csinálom de nem is sejtenek semmit.Szeretném abba hagyni már csak azért is mert megismerkedtem közbe valakivel.Igazából ez a kapcsolat 1 hónapja tart és úgy érzem miatta abba tudnám hagyni ezt az egészet.Viszont nem indúlt komolynak a dolog így meg sem fordult a fejembe hogy abba hagyom és hogy komolyn gondolom őt.De egyre kezdenek mélyűlni úgy mond az érzések íránta.Igazából nem tudom mivel csinálok jobbat ha kzölöm mindenkivel hogy egy örömlány vagyok valójában vagy ha sírba viszem az én kis titkomat!?Nem kérek megvetést itt senkitől,tehát aki ku.rvázni szeretne az kérem ne írjon ide!Nem útszéli vagyok bár tudom ez nem változtat itt semmin.De a kettő nem ugyanaz..
2012. nov. 26. 18:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
55%
47-es. Jézus nem ítélte el az örömlányokat, te miért teszed? Nagy betűvel emlegeted őt, de pont olyan vagy mint a farizeusok. Lehet hogy becsületes vagy, de ítélkező. Nem biztos hogy veled jobban szeretnék megismerkedni mint a kérdezővel. Nem azért mert én az örömlányságot jónak tartom, de az ítélkező, öntömjénező embereket visszataszítóbbnak tartom. Megkaptad a kívánt piros kezet. Jó éjt!
2012. nov. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
19%

'A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad'


Lécci lécci erre is: D Lécci könyörgöm:).

Minek találták ki őszíntén a piros, és a zöld kezet?: D

Nem ítélkezem, de más a befogadóképességem,bár a kérdés valóigaz nem ez volt. A kérdés az volt, hogy mondja el, erre válaszoltam is neki. Igaz ítélkeztem, bocsi kérdező, de az utolsóban leginkább az emberi butaság akasztott ki:). Hogy az emberek, ész nélkül nyomogatják itt is a piroskezecskéket, mint a valódiéletben is.


Volt itt egy kérdés, ahol kérdezték, miért ilyen sok itt a lepontozás, ez egyszerű: Nagyon sok besavanyodott, terhes, anyós, stb... van: Most már lehet prosti is(bocsi:D), aki azért jár ide fel, hogy pontozgasson, észt osztjon, dirigáljon, lenézzen: D

Nyomják itt komolyan a pirosgombokat észnélkül mint süket a csengőt.

Bár itt nem volt igazam abban a részben mikor elítéltem, vádaskodást nem kért,de teljesen korrekten válaszoltam is neki, nem k-rváztam, nem tettem rá megjegyzést, mekkora szajha, és nem mondtam semmi gyomorforgató, sértő dolgot.:)

Jó pontozáást:) Megadom a ma esti örömöt:)

Mert ahhoz van tehetségetek, ha ahogy elnézem máshoz már nincs^^^ Vagy nem tudom miért ilyen fontos itt ezen az oldalon ez a piros gomb:). A másik érzelmileg attól még stabil marad, ti pedig idegeskedtek egy jót, amíg a másik mulat:)

2012. nov. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
51%

Én halál nyugodtan adtam a piros pacsit. :D

Amúgy a csengőset a másikban már ellőtted.

2012. nov. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
62%

"Nem azért mert gyerekes vagyok

---->

"Kattints lécci a piros kezecskére, had aludjak jól=')

Köszönöööm:)"

"Lécci lécci erre is: D Lécci könyörgöm:)"

tényleg nem tűnik gyerekesnek.

2012. nov. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
30%

Ez attól függ, hogy te magad hogyan vèlekedsz erről.

Én biztos szégyellném magam annyira, hogy soha nem mondanám el senkinek, de ha benned nincs ilyen érzés, és mondjuk meg is könnyebbülnèl, ha nem nyomná tovább a vállad ez a titok, akkor jobb ha elmondod.

2012. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 anonim ***** válasza:
54%

Nem olvastam sem válaszokat ,sem későbbi kommentjeid (ha voltak).

Minek mondanád el? Származik belőle valakinek valamilyen haszna? Gondolom nem, szóval én. nem látom értelmét.

2012. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/71 anonim ***** válasza:
38%

"Szerintem ne mondd el. Én nagyon csalódnék a lányomban, ha ezt csinálta volna, pedig én nem is ítélem el az örömlányokat, csak a kuncsaftokat. Tisztességesebb, ha nem mondod el a szüleidnek."


Te egy olyan szülő vagy, aki attól volna nyugodt, ha nem tudná, hogy a lánya örömlány volt, bár az volt, ezért elvárná tőle, hogy hallgasson?:-o Wááá...

Nálunk ez úgy van, hogy anyukámat a lelkem érdekli, és hogy megosszam vele, ami bánt, hogy segíteni tudjon...

És ezt nevezed tisztességnek?... Hm!

2012. nov. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
50%
Nem, én eleve úgy nevelném a lányomat, hogy ne a p*nájával jusson eszébe pénzt keresni, és ha a kérdező jóban lett volna a szüleivel, akkor lehet, hogy neki se jutott volna ez az eszébe.
2012. nov. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
41%

De most komolyan nem értem mire ezen a témán mindig ez a nagy felháborodás.Ahogy 45-ös is írta.Nem ártott vele senkinek.És ez igaz,itt a pont.Ha valakinek ez belefér az életébe,miért zavar ez másokat?

Maximum akkor árt vele másnak,ha a csáládfő örömlányra költi a konhapénzt,de ez azért szerintem nem túl gyakori,pláne nem a "luxus" kategóriában.

Hogy valaki ezt a "munkát" nem vállalná be meg udoríítónak tartja,megértem.De ha engem kérdznek akkor ezen kiívül még rengeteg ilyen munka van .Most lehet kövezni,de én meg mondjuk azt nem vállalnám be például,hogy egy elfekvőbe öregek alól szedjem a sz@rt,mert ott hánynám el magam.

2012. nov. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
39%
A magad fajták miatt ítélik el a fiatal,csinos lányokat.Meglepő,hogy mennyien csinálják ezt az értéktelen,alja munkát.Egészségedre.Én a helyedben elmondanám.Egyszer úgyis kiderül minden és ez szerintem túl nagy titok.
2012. nov. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!