Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apámnak, hogy...

Hogy mondjam el apámnak, hogy összetörtem a kocsiját?

Figyelt kérdés

Mindig idegbajoskodik hogyha elrontok valamit vagy ha csak egy poharat elejtek. Este véletlenül elrántottam a kormányt, majdnem elütöttem egy embert és kivittem egy beton kerítést. Az orra tört meg a szélvédőt betörte egy vasdarab. Elég holnap elmondani neki de hogy mondjam, hogy ne öljön meg? Nem drága autó, de nem is olyan olcsó. Mit fog hozzá szólni?

22F


2012. dec. 1. 21:52
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva volt, apám törte össze az én kocsimat.

Nekem egy kis autóm van, neki egy nagy, de az enyémmel akart menni, mert az kevesebbet fogyaszt... Ment egy egyenes úton, gondolom gyorsan, bár szerinte nem, megdobta egy úthiba, nekiment egy oszlopnak, és becsúszott az út melletti árokba. Délután hazajött, amikor végzett a munkával, de akkor sem mondta még, hogy mi lett a kocsival, csak lehívott a ház elé, akkor rakták le a trélerről a kocsit. 2 kereke defektes, de a jobb első félni teljesen el is görbült meg eltörött a féltengely, a jobb tükör letört, jobb ajtó benyomódott, jobb első ablak betört, jobb első sárvédő összegűrődött. Nem örültem neki, de neki legalább semmi baja nem lett. 200000 ft lett a javítás bontott alkatrészekből, és a karcmentes autómból, amire mindig vigyáztam egy több színű kocsi lett :( Azóta nem tud egyenesen menni, jobbra húz.

2012. dec. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Na beszéltél vele??
2012. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Hogy sikerült? Már biztos észrevette.
2012. dec. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Még csak most járok kresz tanfolyamra, de biztos csak 10-20km távolságokra viszem el a kocsinkat :D Hiteles még, nagyon vigyázva van rá. Meghalnék, ha én vagy más hibájából összetörne.


19f

2012. dec. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem ez számít. Volt olyan balesetem, hogy konkrétan az utcánkból nem sikerült kijutni, a kereszteződésnél belém rohantak, épp csak annyit sikerült menteni, hogy nem pont szemből kapott el, hanem a kocsi oldalát vitte. Amint kimész a forgalomba, lehet baleseted. Akár a saját házatok előtt is. Ezzel sajna számolni kell.
2012. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Az igaz, de azért nagyobb városban sokkal több az esély rá.
2012. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Ja amugy mar igen. Nem akadt ki annyira mint vartam.
2012. dec. 30. 18:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!