Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el apámnak, hogy...

Hogy mondjam el apámnak, hogy összetörtem a kocsiját?

Figyelt kérdés

Mindig idegbajoskodik hogyha elrontok valamit vagy ha csak egy poharat elejtek. Este véletlenül elrántottam a kormányt, majdnem elütöttem egy embert és kivittem egy beton kerítést. Az orra tört meg a szélvédőt betörte egy vasdarab. Elég holnap elmondani neki de hogy mondjam, hogy ne öljön meg? Nem drága autó, de nem is olyan olcsó. Mit fog hozzá szólni?

22F


2012. dec. 1. 21:52
1 2 3
 11/27 Quorra ***** válasza:
71%
Most legyél nagyfiú és fizesd ki a javíttatását.
2012. dec. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
hallod öreg, nem irigyellek. Én h apám kocsiját összetörném, hát inkább nem is képzelem el. Mindig azt mondja: " Ha eltörik a karom összeforr a csont, lejön a kezemről a bőr visszanő, de ha az autónak baja lesz az több száz ezres kár, akkor nagy a baj, az hogy velem mi van, az nem érdekel". Ha tied is ilyen akkor írj végrendeletet és kezdj el készülni a temetésedre. sajnállak azért, nem lesz könnyű, nagyon ki lesz akadva ez biztos.
2012. dec. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó! Általában ezt addig mondják, ameddig a fiukkal nem történik semmi baj.

Nincs olyan apa, amelyik szereti a fiát, de előtérbe helyez egy autót. Még ha a legújabb Lexusról <3 :D beszélünk, akkor sem.

2012. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
83%
APAAAAAAAAAAAA, anya összetörte az autót.
2012. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Valld be neki,hogy mi történt,és még mielőtt meg tudna szólalni,egyből tedd meg a felajánlást,hogy kifizeted a kárt.

Remélem sok spórolt pénzed van!

2012. dec. 1. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám biztosan a kocsit féltené. Valaki írja, csak akkor mondják ezt, míg nem történik baj a gyerekükkel. Nos, velem történt, bár nem autóbaleset.

A bátyám gyerekkorunkban rámnyomta az ajtó üvegét, mert én nem engedtem bejönni. Rámesett egy üvegtábla, csoda, hogy nem kaszabolt halálra. Jól megvert, mikor halálra voltam még rémülve a több ezer üvegdarab közt, 6 évesen.

2012. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Én se vagyok benne biztos, hogy apám engem féltene elsősorban.
2012. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha abban a pillanatban kiborul, ordibál vagy neadjisten megüt, az azért van, mert nem tudja kezelni a pillanatnyi feszültséget. Persze ezt utólag kevés szülő vallja be.

Ezért is okosabb telefonálni, hogy az első kiborulásnál ne legyél ott.

2012. dec. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

hát én hátsó lámpát törtem szét mikor elémugrott egy szarvas én meg halálra rémültem és elrántottam a kormányt, kocsi háta meg nekiütődött a sziklás hegyoldalnak

féltem hazamenni, de rögtön ezzel indítottam, hogy majdnem elütöttem a szarvast és mondtam mi a gebasz meg hogy ha elütöm lehet nagyobb kár lett volna meg büntetés az állat miatt

és így csak kaptam egy oltást hogy jobban figyeljek meg ki kellett fizetnem a lámpát és a horpadást

kezd így hogy eléd ugrott az ember nem tudtál mit csinálni és akkor talán nem nyír ki apád

2012. dec. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim válasza:
100%
Öööö..izé..Fater...összetörtem a kocsid.
2012. dec. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!