Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a menyed így...

Mit szólnál ha a menyed így viselkedne?

Figyelt kérdés

A menyem elment itthonról, lemostam az ablakot, és egy szép függönyt is tettem fel az ablakra, hazaért mikor még bent takarítottam a szobában, és megkérdezte "hát ez?" és másnap már vissza is rakta a régi függönyét.

Nekem rosszul esett, egy gyönyörű függöny volt, nem egy divatja múlt sz@r.

Többet nem csinálok meglepetést az biztos, szóvá tenni sem fogom, csak rosszul esik.


2012. dec. 9. 18:26
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
33%

Ha az ő házuk,és nem fizetnek érte lakbért,a függöny is az övé,ha neki nem tetszik,akkor akármikor lecserélheti,vagy akár egy 100 éves rongyot is odarakhat szerintem.

Nem azt mondom,hogy legyen bunkó,de ha tényleg nem úgy laknak ott,mint albérlő,akkor mit cseréli vissza?

Nekem sem tetszene,ha a saját lakásomban,kicserélném a régi függönyt,egy "idegen" meg vissza cserélné......

2012. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
20%

*Ha az ő házuk

Ha NEM az ő házuk

2012. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
Jaj drágáim, messze menő nem tudják itt néhányan a dolgokat!! Ha szegénynek nincs esze hogy fél év után lemossa az ablakot, akkor muszáj vagyok én! Ágy neműt nem cserélek, és csúnyán fogalmazva abba sem segítek hogy betegyem neki!
2012. dec. 9. 19:41
 24/41 A kérdező kommentje:
lakbért??? dehogy fizetnek!!
2012. dec. 9. 19:46
 25/41 anonim ***** válasza:
33%

gondoltam h nem fizetnek

előző vagyok,én megmondanám neki,hogy aranyom,ha arra lusta vagy,hogy takarítsd az ingyen lakhelyedet,akkor a függönyöket se piszkálgasd légyszíves!

2012. dec. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:
:) igen pontosan, meg nem tetszik neki rendben, de akkor kimosott függönyt tegye vissza, és ne a szennyest!
2012. dec. 9. 19:54
 27/41 anonim ***** válasza:
55%

komolyan!

akkor lenne joga véleményt alkotni,hogy ha takarítaná a saját lakhelyét,max ebben az esetben szólhatna,hogy bocsi nekem ez nem tetszik,kimosom,és visszarakom a régit,ok?

2012. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem azt mondhatod neki, hogy legyen szíves takarítson ki, mert ilyen kosz nem lehet a házban. De mondjuk a függöny kérdést azért jó közösen megbeszélni, hogy kinek mi tetszik. Vagy akár bevonni a menyed a takarításba, pl Zsuzsikám, olyan koszosak az ablakok, tartunk most hétvégén egy nagy ablakmosást, függönymosást? És akkor szépen közösen megcsinálni az egészet...
2012. dec. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
62%
Én úgy gondolom kérdező,hogy lesznek még itt problémák,sajnos az ilyen "együtt lakunk a rokonokkal" helyzetben előfordul......ráadásul ha az illető rokon lusta.
2012. dec. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
65%

"Jaj drágáim, messze menő nem tudják itt néhányan a dolgokat!!"

Annyit tudunk, amennyit elmondtál, és mivel megkérdeztél, bátorkodtunk leírni a saját véleményünket.


"Ha szegénynek nincs esze hogy fél év után lemossa az ablakot"

Ebben a fiad is hibás, meg te is, hogy nem mondtad neki.

"akkor muszáj vagyok én!"

Nem, "drágám", nem vagy muszáj! Ha koszos a nadrágja, leveszed róla, és kimosod, mert neked nem tetszik?

2012. dec. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!