Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a menyed így...

Mit szólnál ha a menyed így viselkedne?

Figyelt kérdés

A menyem elment itthonról, lemostam az ablakot, és egy szép függönyt is tettem fel az ablakra, hazaért mikor még bent takarítottam a szobában, és megkérdezte "hát ez?" és másnap már vissza is rakta a régi függönyét.

Nekem rosszul esett, egy gyönyörű függöny volt, nem egy divatja múlt sz@r.

Többet nem csinálok meglepetést az biztos, szóvá tenni sem fogom, csak rosszul esik.


2012. dec. 9. 18:26
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Le lehet pontozni, de nyilván olyan barátnőt keresett magának a fia, mint amilyen ő maga is. Ha a fiának tetszik az ilyen lány akkor úgyse tud az anyós mit tenni.

Ha meg nem tetszik valami meg lehet beszélni. Ha a beszélgetés nem vezet sehova akkor a külön utakon való járás a megfelelő és akkor nem lesz probléma a másik szokásaiból...

2013. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!