Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek félni a páromtól!...

Kezdek félni a páromtól! Szakítani akarok hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés

A pasimmal már 3-jára jöttem össze, ezért már a szüleimnek sem akarom elmondani, ki tudja meddig tart ismét alapon!

Na és ő nagyon komolyan gondolja elvileg, viszont én már félek hogy 2-3 hónap aztán fél év szakítás majd ez ismét, már a szüleimet is kiakasztaná.

Na és tegnap a barátom, a barátnőm előtt is elkezdett üvöltözni velem hogy hogyan képzelem ezt hogy ő bejön az iskolába, és én nem a terembe vagyok hanem fent a mosdóba,illik tudni hogy 5re beszéltük meg a találkozást 4:40kor vége lett az órámnak, és a mosdóban voltunk a barátnőmmel!

Aztán este volt egy csúnya beszólása, ami nekem nagyon nem tetszett mivel megbántott így ma egésznap nem írtam neki, nem vettem fel ha hívott stb, ezért kaptam egy sms-t hogy indul hozzánk!El is jött, nagyon féltem hogy kitálal a szüleimnek, és hát én jöttem volna ki sz@rul! Már nem bírom ezt a terrort, itt volt 20percet, vagyis az autóban ültünk, és nekem állt hogy hol voltam hogy nem vettem fel a telefont stb!

Szakítani szeretnék, de nem szeretném ha bajom származna belőlem, félek ismét hogy eljön hozzánk, vagy mi egy más! Mit tegyek?


2012. dec. 11. 18:42
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
100%
Én az vagyok, aki azt írta, gyáva vagy, és azért írtam, mert én is ilyen voltam fiatalon, 12 évembe telt, mire mertem szakítani, akivel sokkal hamarabb kellett volna. Először csak attól féltem, hogy mit szól a család, mert engem is olyan anya nevelt, aki megfélemlített szeretet helyett. Aztán az én párom is fenyegetőzött, hogy megöl, stb., vert is rendesen. Végül egyszerűen fogtam a gyerekeket és otthagytam, de akkor már 30 voltam, mire odáig jutottam, hogy minden mindegy. Most már cak azt tudom, hogy bár lettem volna bátor sokkkal hamarabb.
2012. dec. 12. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
97%

"Normális gyerek nem viszi oda a szülei tiltása/akarata ellenére a pasiját/csaját."


Normális szülő nem tiltja a nála lakó felnőtt gyermekének, hogy pasit/csajt vigyen a saját szobájába.

Mellesleg egy szóval sem írtam, hogy a szülők akarata ellenére. Csupán próbáltam finoman megfogalmazni, hogy rohadtul nem egészséges a kérdező kapcsolata a szüleivel - mivel nincs bizalom egyik részről sem.


Pontozd le ezt is légyszi. Kösz.

2012. dec. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%

Én is éltem ilyen kapcsolatban, pont ennyi idősen, mint most te. A végén már a barátnőimnek is hazudtam, mindenki úgy tudta, hogy nincs pasim, mert annyira szánalmas liba voltam, hogy rajtam kívül mindenki látta hogy egy agresszív féreg, csak én hittem el mindig, hogy többet majd nem bánt, meg egyébként is az én hibám volt, ha nem mondtam, vagy tettem volna azt amit, akkor bizony eszébe sem jutott volna megütni, hiszen szeret.

Hát ja... szeretett, meg még rajtam kívül a fél megyét kb. És én még pluszban annyira lúzer voltam, hogy az sem tűnt fel, hogy nem járunk társaságba, csak náluk vagyunk otthon, vagy kocsival elmegyünk más városba max. Ne légy már ekkora nyomi lúzer, mint én voltam. Pontosan ide fogsz jutni te is, ahol én voltam.

Aztán amikor végre összeszedtem magam, és elmondtam anyukáméknak mindent, akkor kb 2 hét alatt le is sikerült zárni az egészet. Sosem felejtem el anyám arcát... látszott rajta mennyire elkeserítette, hogy ennyire nem bíztam meg bennük, és titkolóztam több mint egy évig. Így utólag szégyenlem magam, hogy ennyire kihasználható liba voltam. De azóta megtanúltam 2 mondatból kiszűrni az ilyen férgeket, és a páromat is megtaláltam, aki soha nem bántana, sem lelkileg, sem fizikálisan. Szóval légy bátor, kérdező, mondj el szépen mindent a szüleidnek, és tegyél pontot a végére minél előbb.

Jajj, és rendőrséggel nehogy fenyegetőzz ha egyedül vagy vele, hidd el az ilyennek az csak olaj a tűzre.

2013. márc. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Decemberbe írtad ki a kérdést, és még most emeled ki?

Azóta sem szakítottál?


Pedig annyira egyszerű lenne, jó kis válaszokat kaptál.

De ha így nem megy, akkor maradj még ebben a frankó kis kapcsolatban...

2013. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Vegyél egy ostort és egy domina bőrszerkót s add meg neki ami jár. Ő fog szakítani veled.
2013. márc. 30. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj már ennyire, az én párom is fenyegetett, hogy megöl, felrobbantja a házunkat, stb, még a saját anyám is azt mondta, maradjak vele, mert máskülönben kiirt mindenkit. Végül elszöktem és nem csinált semmit. Igaz ma is hányingerem van ha rá gondolok, de eltelt 10 év és boldogan élek mással, aki normális és tényleg szeret, mert amiben most vagy az nem szeretet, elhiheted.
2013. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!