Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdek félni a páromtól!...

Kezdek félni a páromtól! Szakítani akarok hogyan tegyem meg?

Figyelt kérdés

A pasimmal már 3-jára jöttem össze, ezért már a szüleimnek sem akarom elmondani, ki tudja meddig tart ismét alapon!

Na és ő nagyon komolyan gondolja elvileg, viszont én már félek hogy 2-3 hónap aztán fél év szakítás majd ez ismét, már a szüleimet is kiakasztaná.

Na és tegnap a barátom, a barátnőm előtt is elkezdett üvöltözni velem hogy hogyan képzelem ezt hogy ő bejön az iskolába, és én nem a terembe vagyok hanem fent a mosdóba,illik tudni hogy 5re beszéltük meg a találkozást 4:40kor vége lett az órámnak, és a mosdóban voltunk a barátnőmmel!

Aztán este volt egy csúnya beszólása, ami nekem nagyon nem tetszett mivel megbántott így ma egésznap nem írtam neki, nem vettem fel ha hívott stb, ezért kaptam egy sms-t hogy indul hozzánk!El is jött, nagyon féltem hogy kitálal a szüleimnek, és hát én jöttem volna ki sz@rul! Már nem bírom ezt a terrort, itt volt 20percet, vagyis az autóban ültünk, és nekem állt hogy hol voltam hogy nem vettem fel a telefont stb!

Szakítani szeretnék, de nem szeretném ha bajom származna belőlem, félek ismét hogy eljön hozzánk, vagy mi egy más! Mit tegyek?


2012. dec. 11. 18:42
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
98%
Te borzasztóan gyáva vagy, a szüleiddel szemben, a pasiddal szemben és magaddal szemben is. Egyenesítsd ki a gerinced, tégy tiszta vizet a pohárba, szakíts azzal az őrülttel, a szüleid korholásától meg ne ijedj már be, csak kérj tőlük bocsánatot és magyarázd meg. Ilyen gyáván hogy akarod leélni az egész éelted?
2012. dec. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
A lehető leghatározottabban és legcsúnyábban küldd el a ....ba, szüleidnek pedig mondd hogy hülye voltál, de most szükséged van rájuk. Nehogy már ennyin múljon... szedd össze magad!!
2012. dec. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Elmondom a legszélsőségesebb helyzetet, bántani fog. És akkor mi a f@sz van? Inkább maradsz vele és szülsz neki 6 gyereket csak ne bántson? Nem gondolod hogy ez egy hülyeség?

Nem tünsz valami összeszedettnek, igy nem is csoda ha irányitanak. Megmondod neki viszlát. Miért? Mert agressziv vagy és félek tőled és frusztrál a viselkedésed. Ezt igy nem tudod megfogalmazni egy olyan embernek akivel együtt alszol? Akkor mi a közös témátok, a Twilight?

2012. dec. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts meg vele minden kapcsolatot és mondd a szüleidnek, hogy nem hagy békén.
2012. dec. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

20éves vagyok, nem vagyok életképtelen, de sajnos a helyzet ez, nem azt vártam hogy többen oltsanak le, csak nem tudom hogyan kéne megfelelően szakítani vele!

Nem engednek a szüleim semmit, sem szigorúak, és nem engedik meg hamar (pár hónap után sem) hogy együtt aludjak valakivel.

2012. dec. 11. 19:27
 16/36 anonim ***** válasza:
34%
De g3cik vagytok.. Csajszi te meg állj a sarkadra!
2012. dec. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
87%

Kérdező! Nem ócsárolni akartunk, de ez már nevetséges. Nem vagyunk egyformák és ez nem rólam szól, de elárulom neked, hogy iskola mellett 20 évesen, a családi vállalkozásunkat vezettem, mert kénytelen voltam.

Nem, hogy azt nem tudtam, hogy álljak ki magamért vagy hogy szakítsak valakivel! Szedd már össze magad és zárd le!

2012. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
79%

20 évesen nem a szülei mondják meg az embernek, hogy kivel alszik - még a szülői házban sem. Tedd tisztába a dolgaidat a szüleiddel (tiszteled, szereted őket, de nem vagy már kisgyerek, tudsz magadra vigyázni, és ezt ezentúl bizonyítod is nekik), aztán mondd meg a népművészeti agyagedény pasidnak, hogy hagyjon békén, nem akarod már ezt a kapcsolatot, mert nem szereted, ne keressen többé. Ennyi.


Ez nem leoltás, ideje a sarkadra állnod, és viselni a tetteid következményeit.

2012. dec. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
97%
most komolyan 20 vagy???? én olyan 14-15nek gondoltalak... el kéne kezdeni lenne felnőni. és igen, basztatunk, ideje lenne összeszedned magad, mert így nem fogsz sokra menni az életben, vagy esetleg a szüleid fognak menni helyetted állásinterjúra meg házasodni is??
2012. dec. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy törölteted a válaszokat, még elhangzottak.
2012. dec. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!