Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is gyerek még lelkileg 18...

Más is gyerek még lelkileg 18 évesen vagy én vagyok későn érő típus?

Figyelt kérdés
Néha úgy érzem, nagyon le vagyok maradva, vagy nem tudom, megálltam a fejlődésben, mert magam körül csomószor olyan 18 -19 éveseket látok, akik közül már sokan együtt élnek a barátjukkal/barátnőjükkel szülőktől távol, vagy ránézésre olyan korosnak tűnnek. És most nem a felelősségről beszélek, mert nyilván elmegyek bevásárolni, feladok csekket, eltakarítok magam után, vállalok nyári melót, csak olyan gyereknek érzem még magam, hiszen pár éve még szinte játszottam..meg simán leülök "birkózni" a 12 éves unokahúgommal, család is kb egy szinten kezel minket, vagyunk mi, gyerekek, meg ők, a felnőttek. Szóval ezek olyan fura dolgok, arra is gondoltam már, hogy félek felnőni és ezért el kéne mennem pszichológushoz, mert infantilis maradok, pedig lassan betöltöm a 19-et.
2012. dec. 15. 12:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
13: Elég nagy bajod van. Korai zárás, eltaposott gyerekkor, önző, csőlátású ember - pl. kiválóan látszik abból, hogy mások elé teszed magad, az életed, mint etalont. Szánalmas ember az, aki húsz évesen két kölökkel másoknak osztja az észt a felnőttségről, holott még maga is gyerek, csak éppen nem hajlandó ezt tudomásul venni.
2012. dec. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

Szia :)


Jőjjetek én hozzám mindnyájan, akik megfáradtatok és megterheltettetek, és én megnyugosztlak titeket. (Máté 11:28)


Szent Biblia

2020. ápr. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!