Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam haza a barátom,...

Hogy hozzam haza a barátom, ha a húgommal közös szobánk van?

Figyelt kérdés

20 èves vagyok, ez az első komolyabb kapcsolatom. Szeretném, hogya párommal időnként nálunk lehessünk és később nàlam aludjon, DE - ott a közös szoba. Már volt nàlunk, a bemutatás után elmetünk a szobába, itt voltunk 3-4 órát, ami azzal telt, hogy a húgom kb 3-szor bejött, meg beült vagy félórára tanulni..... 18 évesen nem érzi, mikor zavar.


Rendben, ez az ő szobàja is, megértem. Nyilván nem akarom kiköltöztetni, de az is érthető, hogy a párommal kettesben szeretnénk lenni, de nem lehetünk mindig csak náluk...


Szrrintetek hogy lehet ezt normálisan megoldani?


2012. dec. 18. 19:48
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
55%

1. ha viszket a p!inád akkor vedd a fáradtságot és ne a húgod paterold ki, hanem menjetek máshova dugni -.-

2. csak 18 éve játszod vele ezt..

2012. dec. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
31%

Én nem értek eggyet az előttemszólókkal.

Miért ne lehetne elküldeni? Mennyen el addig mozizni vagy valami... Szépen mond meg neki.. Ha neki lessz kapcsolata akkor Te sem fogsz ott zavaroskodni.. Símán kérd emg pl 2 nappal előtte hogy mennyen el valamerre.

2012. dec. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem lehetne elküldeni te nagyon okos utolsó, mert AZ AZ Ő SZOBÁJA IS! Amúgy érdekes, hogy 20 évesen ennyit nem tudsz megoldani! A csávódnak be kell látnia hogy nála többet kell lenned, mert nálatok az a helyzet, hogy te 15 éve képtelen vagy kiharcolni magadnak egy saját helységet! Szégyen hogy 20 évesen hirtelen kéne egy saját szoba, eddig miért nem kellett??
2012. dec. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
39%

Miért kell letámadni a kérdezőt? Neki is vannak igényei, a húga egyszer-egyszer egy hónapban igazán megtehetné, hogy a nappaliban alszik.

Kérdező: szerintem vagy beszéld meg a húgoddal, hogy legyen rátok tekintettel, vagy, ha nem ért a szép szóból, akkor marad az, hogy a barátodhoz mentek.

2012. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
57%
Keríts neki valakit, akkor majd ő is keresni fogja a megoldást...
2012. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
65%

Egyáltalán nem kötelező egymásnál aludni csak azért mert divat. Ez nem mindenkinek a alapvető joga, ha nálatok nem alkalmasak a körülmények, akkor mi a fenének erőlteted? Miért nem bírtok mindenféle mást is csinálni együtt, miért kell mindig otthon ülni? Mikor meg dugni akartok, akkor aludj nála aztán kész.

Aztán majd mikor szépen összeköltöztök, akkor nem zavartok senkit, azt csináltok, amit akartok.


Eszem megáll, mit kell itt variálni, közös szobád van a húgoddal, nem borongathatod fel az ő napját és éjszakáját, csak azért, mert te állandóan a pasid seggébe bújnál, meg fűrészelnétek egész éjjel.

2012. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
62%
Jaj, hát mit ne mondjak, én is kiváltképpen élvezem, hogy a nővérkém beköltöztette a fasziját hozzánk. Először csak egy sínt szereltek fel a plafonra, és függönyöztek, de azóta egy irgalmatlanul érdes anyagot feszítettek ki két szekrény közé. Így igaz, hogy mindneki az én részemen jár keresztül,mert ilyen a lakás kialakítása, de legalább csak ő nyúlhat a konvektorhoz, és legalább hajnalig égetik a villanyt, meg beszélgetnek. De legalább nem szexelnek, ha itthon vagyok. Ugyanis én már férjnél vagyok, de egyetlen egyszer sem aludt itt a férjem, mert zavarta volna a nővérkémet. Jaj, szegény, olyan nehéz a sorsa! Eltartják a hátsóját, és még azt is csinál, amit akar! Ah!
2012. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
32%
Miért jön azzal mindenki, hogy szegény húgnak is joga van a szobában lenni. Szegény kérdezőnek miért nincs joga lenni a szobájában a barátjával? Az ő szobája is. Kompromisszumokat kell kötni. Ha a megbeszélés nem megy akkor jönnek a keményebb eszközök. Pl.: Amikor bent a tesód is kezdjetek el szerelmesen sutyorogni esetleg csókolózni, hidd el, hogy abból érteni fog.
2012. dec. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
72%

ma 20:43

És te miért nem a férjeddel laksz? Vagy 4en osztoztok egy szobán? Az észosztás az megy mi?

2012. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
64%
Utolsó: férjnél vagy, de a tesóddal laksz egy szobában???
2012. dec. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!