Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hozzam haza a barátom,...

Hogy hozzam haza a barátom, ha a húgommal közös szobánk van?

Figyelt kérdés

20 èves vagyok, ez az első komolyabb kapcsolatom. Szeretném, hogya párommal időnként nálunk lehessünk és később nàlam aludjon, DE - ott a közös szoba. Már volt nàlunk, a bemutatás után elmetünk a szobába, itt voltunk 3-4 órát, ami azzal telt, hogy a húgom kb 3-szor bejött, meg beült vagy félórára tanulni..... 18 évesen nem érzi, mikor zavar.


Rendben, ez az ő szobàja is, megértem. Nyilván nem akarom kiköltöztetni, de az is érthető, hogy a párommal kettesben szeretnénk lenni, de nem lehetünk mindig csak náluk...


Szrrintetek hogy lehet ezt normálisan megoldani?


2012. dec. 18. 19:48
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
74%
Mozijegy, két előadásra, közte 1 óra szünet is kell pluszban.
2012. dec. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
91%

Azért gondold végig, ha ezt a kérdést a húgod írná meg?


"Mit csináljak, ha a nővérem hazahordaná a pasijait, és a közös szobánkban szeretkeznek, amikor nekem nincs hova menni, és még tanulnom is kellene, holnapra. Költözzek el itthonról?"

2012. dec. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
52%
Nekünk is közös szobánk volt a húgommal, mégse okozott soha gondot, ha a barátom ott aludt. Hugicám ilyenkor átcuccolt a nappaliba és élvezte hogy bármeddig tévézhet. Soha nem volt ebből probléma vagy sértődés.
2012. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
82%

Ez jobb, mintha tv-t néznék :-)


Kérdező neked, hogy esne ha a húgod paterolna ki 4 órára, mert jön a pasija. Vagy akár egy éjszakára.

S tegyük fel neked nincs hova menned. Akkor 4 órán keresztül ott ülsz anyádékkal ;-)

2012. dec. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
41%
31, végig hangosan nevettem. Felpontoztalak.
2012. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
62%
Ha a húgod 18 éves, akkor neki is lesz lassan már pasija. Esetleg próbáld meg megbeszélni vele, hogy heti egy este 2-3 óra lehessen csak a tiéd a szobában, cserébe amikor neki lesz pasija, te is elmész otthonról ugyanennyi időre. Ha erre nem hajlandó, akkor kérdezd meg a pasid, h nincs-e helyes facér barátja és hozzátok össze a húgoddal:) Amikor randiznak vhol tietek a kégli:D
2012. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
100%

#9


Kössél vele akkor kompromisszumot,valamit valamiért


Ha ez nem megy akkor legyetek a pasidnál,más megoldás nincs mivel bosszuálló egyénről van szó,egyébként lenne még pár ötletem,de az biztosan nem tetszene a hugodnak

2012. dec. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!