Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állított a...

Választás elé állított a bnőm, Ő vagy a családom. Normális ha ilyet kér tőlem? Lassan két éve vagyunk együtt. Ha nem őt választom akk elhagy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
100%
De mit ért az alatt, h választanod kell? Hisz Anyukádnál laktok. De ha külön is költöznétek, pontosan mit vár tőled? Én ezt nem értem... Mi az, h eldobni Anyukádat??? Olyan nincs!
2012. dec. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
84%
Anya csak egy van, barátnő pedig lehet sok! Ezt jól vésd az eszedbe! Szeresd anyukádat, amíg lehet, látod, ő annyira szeret téged, hogy még azt is elviseli, hogy egy ,,idegen" lakjon nálatok.
2012. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 A kérdező kommentje:
azt várja el tőlem h csak neki éljek, mindent az ő elvárásai alapján csináljak, költözzek el hozzá(elárulom, azért költöztünk el tőle mert a háza lakhatatlanná vált és csak ide jöhettünk mivel ő még tanul és nekem meg nincs munkahelyem.) Itt ez a nagy ház, van külön szobánk. Ha tavasszal meg is csinálnánk az ő házát ismét kezdődnének a problémák, megint visszaköltözne a nővére aki rám volt kattanva meg egyéb dolgok.
2012. dec. 20. 07:28
 14/61 anonim ***** válasza:

Nos Kérdező, már a barátokat is eleve hülyeség volt elmarnod magad mellől. Most el fogod hagyni a barátnődet, kihez fogsz fordulni? Látod, látod!

Hagyd ott a viharba ezt a némbert. Ha kicsit jobban ember lennél a talpadon, akkor fogod magad, ma délután mire hazaér összepakolod a cuccait, és lecseréled a zárat. Amikor ő hazaér, akkor már be sem engeded, csak kiadod neki a cuccokat (persze maradéktalanul, mindent az utolsó papírdarabig, hogy ebbe ne köthessen bele) Szerintem ezek után már mondanod sem kellene neki, hogy kit választottál:D

Viszont ahogy látom, elég pipogya alak lehetsz. Szóval inkább csináld azt, hogy ma délután eléállsz, hogy 2, max 3 hete van másik lakást találni. Addig is külön szoba, és csak minimálisan érintkezel vele.

2012. dec. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 A kérdező kommentje:
nem vagyok pipogya alak, de ha egy focicsapatnyi tesó állna a bnőd háta mögött azt lesve h egy dologban bántsd meg a húgunkat és ki leszel csontozva nem tudom te mit tennél.
2012. dec. 20. 07:33
 16/61 anonim ***** válasza:
100%
Rendben, Drágám, választottam. Segítsek össze pakolni, vagy megy egyedül is?
2012. dec. 20. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Utána meg pakolhatnám magamnak a temetési ruhámat.
2012. dec. 20. 07:38
 18/61 anonim ***** válasza:
100%
Vaze, most nem értem. Ha anyád választod, megölnek, vagy mifene?
2012. dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 A kérdező kommentje:
azért nem ölnek meg, de ha megbántom a húgukat azért igen.
2012. dec. 20. 08:03
 20/61 anonim ***** válasza:
ok, akkor válaszd őt, anyád hadd sírjon... sosem értettem az ilyen embereket.
2012. dec. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!