Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állított a...

Választás elé állított a bnőm, Ő vagy a családom. Normális ha ilyet kér tőlem? Lassan két éve vagyunk együtt. Ha nem őt választom akk elhagy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:

Ezek után már csak egy kérdés maradt bennem.


Miért nem rúgtad még ki?


De komolyan. Te is tudod, hogy ez nem kapcsolat, gyakorlatilag szórakozik veled, ugráltat. Miért maradsz benne? Nagylány már, meg tudja oldani az életét. Te meg szerezd vissza a sajátod.

2012. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 A kérdező kommentje:
igen, már javasolták többen is de hadd ne írjam le ismét h miért nem rúghatom ki. A másik ok amiért még biztos h nem teszem meg az az h itt a tél és nincs hova mennie.
2012. dec. 20. 10:11
 43/61 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez kifogás. Semmi bajod nem lesz, ha kirúgod. Az meg szintén nem kifogás, hogy nincs hova mennie. Van diákhitele, az alaphangon 40e minden hónapban. Én is abból élek, némi munkával kiegészítem, és tök jól megélek belőle albérletben. Na persze nyilván olcsóbb neki nálad lakni.


Szerintem te is pontosan tudod, hogy itt csakis ez lenne a jó megoldás, de ehhez a sarkadra kéne állnod. De hát nem véletlen választott pont téged, nyilván érzi, mennyire befolyásolható vagy (megdöbbentő, hogy egyáltalán felmerült benned, hogy ilyen nőért megszakítsd a kapcsolatot a saját anyáddal!). Így aztán addig rángat, amíg csak tud.

2012. dec. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 A kérdező kommentje:
megmondtam neki hajnalban h ezt nem várhatod el tőlem, kiment az ajtón és várom a folytatást este ha hazaér.
2012. dec. 20. 10:20
 45/61 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező (#42), ha te szeretsz szenvedni, az más... az akarata ellenében még megváltani sem lehet senkit, nem hogy tanácsot adni...

Őszintén szólva ebben a történetben én leginkább a kutyáért aggódom, mert a jelek szerint rajtad azért nincs akkora nyomás, ami meghaladja a kényelmi küszöbödet, kilök a komfortzónádon kívülre... tudod, én is béketűrő, megbocsájtó, konfliktusokat megoldani akaró ember vagyok... de nem a zsarolókkal, hanem a másik béketűrő, megbocsájtó, a konfliktusokat megoldani akaró emberrel szemben.

2012. dec. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
100%
Szóval ő elmegy, te otthon maradsz és várod. Jó kutyus, leül.
2012. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 A kérdező kommentje:
Senki ne cigányozzon, voltam már minden de fajgyűlölő soha sem. Látom az utolsó kommentelők szerint még én vagyok a rossz, a kutya. Remélem nem lesztek ilyen helyzetben mint én. Soha nem riadtam meg egy kihívástól sem ahogy attól sem h kikkel és mikkel kezdek. Úgy éreztem tudom kezelni ezt a dolgot is de tévedtem, viszont már túlnőtt rajtam a dolog és tanácstalan vagyok. Sok lehetőségem nem maradt, csak egy és az is az h leülünk és beszélünk róla. Nem vagyok/voltam az az indulatos ember, arra tanítottak h szép szóval bármit el lehet intézni és eddig ez mindig bevált.
2012. dec. 20. 10:45
 48/61 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek, főleg a végén kaptam hasznos válaszokat. Tényleg köszi
2012. dec. 20. 10:52
 49/61 anonim ***** válasza:
55%
De ezen nem lehet mit megbeszélni! Fél a cigóktól? Akkor minek jöttél össze vele? A végén az les ,hogy téged is és anyukádat is kirabolják (vendéglátás címen, meg zsarolás). Kell ez neked?
2012. dec. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 A kérdező kommentje:
igazad van, eddigi bnőim nem zsaroltak. Nem láttam a fától az erdőt, mint mondják. De felnyitottátok a szemem, köszönöm.
2012. dec. 20. 11:06
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!