Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állított a...

Választás elé állított a bnőm, Ő vagy a családom. Normális ha ilyet kér tőlem? Lassan két éve vagyunk együtt. Ha nem őt választom akk elhagy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
76%

Jól értem, hogy a barátaiddal is miatta, az ő kérésére szakítottad mega kapcsolatot? A saját anyáddal nem tölthetsz el egy kis időt kettesben? Fél órára se mész el nélküle? Nem kérdező, nem normális.Az a normális, ha egy pár tagjainak van a közös élet mellett magánélete is,ahol új élményekkel gazdagodnak és ezeket megosztják egymással. Ha folyton csak kettesben vagytok, egy idő után halálosan unalmas lesz és ha már elmarta tőled a barátaid és a családod és végre kettesben lesztek minden nap és minden órában, hidd el akkor is talál majd ürügyet a veszekedésre,hogy de miért is TV-t nézel és nem vele foglalkozol épp.Ha meg nem teljesíted a kérését és elhagy,a tesóknak se lehet egy szava sem, hiszen nem te dobtad őt.

Főleg a tinilányok sajátossága ez a "csak egymással legyünk és ha nem velem vagy mindig nem is szeretsz"... Hány évesek vagytok?

2012. dec. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:

Kérdező (#29), már bocsi, de aki képes lenne egy kutyát megölni azért, mert őt zavarja, az nem jó fej, hanem egy önző dög, akit időben jól fejbe kell...., hogy észhez térjen...

Tudod, pusztán az, hogy anyukáddal rivalizál, hogy befolyásolható, az egy dolog, lehet tapasztalatlanságból eredő hiba is. De mást megzsarolni, kutyát megölni ezek erőszakos bűncselekmények, elárulják, hogy az illető, aki ilyeneket tesz vagy tervez, hajlamos az erőszakra. Na, és hát innentől szerintem nincs több kérdés.

2012. dec. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, válaszd anyukádat és akkor ő hagy el, nincs miért téged megverni, ha meg megvernek feldobod őket a zsaruknál aztán cumi nekik. Ha nincs valami jogos nyomós ok amiért ezt kérje a barátnőd akkor nem normális.
2012. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 A kérdező kommentje:
én 25 vagyok a párom most fogja tölteni a 23-at, szóval nincs szó tini dolgokról, sztem már eléggé felnőttek vagyunk. Viszont én vagyok neki az első mindenben és olyan szinten van h féltékeny még a saját apjára is ha vele lógtam anno. Persze neki könnyen megy egy állat "eldobása", de nálam a kutya úgy számít mint családtag.
2012. dec. 20. 09:32
 35/61 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, te nem szabod neki meg, hogy ne járjon a tesóihoz de te hezitálsz mikor azt mondja, hogy dobd el az anyádat, hát milyen pipogya 25 éves vagy te?

Elmehetnétek lezbi párnak úgy nyivákolsz itt.

Dobd ezt az önző rib@ncot aztán vállad a következményét , hogy prolikkal alakítasz ki kapcsolatot.

Eszem megáll milyen "felnőtt férfiak" vannak a világon.

Nem szeretheted valami erősen anyádat, ha neked még kérdés ilyen nő mellett, hogy kit válassz.

Mond neki azt, hogy oké, nem találkozol anyáddal ha ő se a tesóival. És akkor kvittek vagytok.

2012. dec. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező, a barátnőd lehet, hogy jogilag felnőtt,de érettségben biztosan nem, ha így viselkedik.Nem mindig a kor számít, lehet valaki 40 éves férfi létére is egy nagy gyerek, és 23 éves nő létére is egy hisztis, féltékeny tinilány.
2012. dec. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 A kérdező kommentje:
Ugye nyáron befejezte a sulit és nem volt semmi jövedelme akk nem volt ekkora a szája viszont most ismét sulis és diákhitel meg mittom én mit nem kap mert kisebbségi így úgymond nincs rám, ránk szorulva és ezért ilyen nagy a szája. Én így gondolom. Lehet bunkó vagyok ha azt mondtam neki h akk jók voltunk amikor szarba voltál, viszont most megint azok jók akik lehúznak lóvéval, azaz a tesóid.
2012. dec. 20. 09:48
 38/61 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok a szakítás híve, amíg van értelme egy kapcsolatnak, addig dolgozni kell érte.

De ha jól értem, nálatok az a helyzet, hogy azt akarja, hogy senki és semmi ne legyen számodra a világon, csakis ő. Ne legyenek barátaid, ne legyen családod, ne legyen kutyád... a következő az lesz, hogy ne vegyél magadnak városi ruhát, úgyis csak otthon kell ülnöd vele.


Nem szeretem megmondani, hogy mi a "normális", hiszen mindenkinek más. De ez, amit leírsz... nincs olyan univerzum, ahol ez normális lenne! Vannak ugyanis olyan alapvető dolgok, amikre szükség van egy kapcsolatban. Egy bármilyen kapcsolatban. Ilyenek, mint például család. Magánélet. Barátok.

A barátnőd mindent el akar venni tőled, ami sehogy nem áll össze. Így te nem lehetsz soha boldog mellette, ráadásul hatalmas kockázatot is vállalsz, mert ha mindent és mindenkit eldobsz miatta, akkor ha elhagy, össze fogsz törni. És szinte biztosan el fog hagyni, méghozzá azzal az indokkal, hogy te már "nem az az ember vagy, akibe beleszeretett".


Ha ilyen önző liba, akkor hadd menjen, ne is várd meg, amíg ő hagy el. Ha szereted, akkor persze azért adj neki még egy esélyt. Gondold végig, mik azok az alapvető dolgok, amikből nem engedsz, és ne engedj belőlük. Az is lehet, hogy csak próbálgatja, mennyire vagy befolyásolható, hát mutasd meg neki, hogy nem vagy az.

2012. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
igen már ezt is megkaptam tőle h "nem az az ember vagy, akibe beleszerettem".miért, ki lennék? szóval úgy telnek a mindennapjaim h reggel felkelek, megcsinálom a szendvicseit h neki maradjon ideje a női dolgaira, aztán elmegy suliba én meg a négy fal között vagyok egész nap. Ha megjön akk lefekszik aludni vagy elmegy a tesóihoz és amikor hazaér eszünk, fürcsi aztán alvás, de legalább a sex az megmaradt. Bár mostanság így nincs hozzá sok kedvem, ha így viselkedik velem.
2012. dec. 20. 10:01
 40/61 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lassan azt kell látnom megérdemlitek egymást. Egy felnőtt férfi tudná egyből mit tegyen, ti csak papíron számítotok felnőttnek.
2012. dec. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!