Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állított a...

Választás elé állított a bnőm, Ő vagy a családom. Normális ha ilyet kér tőlem? Lassan két éve vagyunk együtt. Ha nem őt választom akk elhagy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
Most itt nem csak annyiról lenne szó, hogy mondjuk szeretné, ha külön háztartásban élnétek valahol, és nem a szüleid házában? Mert ha csak ennyi, az valamennyire érthető is lehet. Pontosan mit szeretne? Mibe szól bele anyukád, amit ő máshogyan szeretne?
2012. dec. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
100%

ÁÁ...én már rájöttem kisebbségből való a barátnőd!?

Csak azért mert egy normális családban,ha megbántja valaki a tesót akkor nem mennek ölre.

Ez a kapcsolat nem lesz hosszú életű akár hogy nézzük is.

2012. dec. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 A kérdező kommentje:
nincs arról szó h sír mivel ezt a dolgot ma reggel közölte velem a párom. Épp ezért fordultam hozzátok tanácsért h mit is lehet ilyen helyzetben tenni mielőtt még vki sérülne lelkileg a döntésemtől. Nincs szándékomban elhagyni anyumat, hisz kitudja mikor jön el neki a vég. Párom szokta mondani ha élne anyukája sok időt töltene vele. Ezt nem értem h ha én teszem ezt pl. elviszem magammal pecázni akk ez miért fáj neki.
2012. dec. 20. 08:11
 24/61 A kérdező kommentje:
Édesanyám soha egyik kapcsolatomba sem szólt bele, sőt ennyire még nem egyik bnőmet se szerette mint őt. Van h jobban oda áll mellé mint mellém(persze én nem sajnálom tőle a szeretetet). Nagyon jól megvagyunk ameddig nem megy el a tesóihoz, viszont ha hazaért egyből veszekszünk mert telebeszélik a fejét. Nem azt mondom h ne menyjen a tesóihoz csak lássa be végre h velem él együtt és nem velük.
2012. dec. 20. 08:17
 25/61 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehet. Egy. Barátnődnek valami más baja van. Például talán úgy érzi, hogy keveset törődsz ővele, nem figyelsz rá eléggé. Azt hiszi, hogy ennek az az oka, hogy másokkal törődsz őhelyette. Ezért ezeket az embereket megpróbálja eltávolítani az életedből. Barátok, szülők... kutyád nincs? Most ő fog következni. Ebben az esetben az alapproblémát kell megoldani, és akkor nem fog neked ilyen választásokat felajánlani.


Kettő. Ő egyszerűen ilyen alkat. Ez esetben el kell hagyni.


Mivel csak úgy nem tudod megállapítani, hogy melyik eset áll fenn, először tekintsd úgy, hogy az első. Próbáld megkeresni a problémát és megoldani. Ha nem jött be, akkor ott a második opció.

2012. dec. 20. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
jól látod a már a kutyámat is le akarja lövetni. a hét hét napjából hetet vele vagyok, de még olyan sincs h fél órára elmegyek vhova, egyszerűen nincs. Akk szerinted keveset foglalkozok vele? Mert sztem nem. Segítem amiben csak tudom, a családom is segíti amiben csak tudja, de semmi nem felel meg neki és ilyen választások elé állít állandóan.
2012. dec. 20. 08:38
 27/61 anonim ***** válasza:
90%

"jól látod a már a kutyámat is le akarja lövetni." Kérdező, akkor már bocs, de ez rólad szól, hogy miféle xar alakokkal kezdesz párkapcsolatot.

Ahogy leírtad, ez a nő egyvalakit szeret: önmagát. Én általában azon a véleményen vagyok, hogy nekem mindenben a párom a legelső magától értetődő módon - addig, amíg a páromként is viselkedik.

Ha megzsarol, ha más élőlényeket akar bántani önzőségből, akkor onnantól viszont semmi közöm hozzá, mert ilyen emberre nincs szükségem, az ilyen ember nem az én párom. Szóval bocs, de újfent azt kell mondanom, hogy te vagy a zokni, hogy az első esetben, amikor a barátaiddal zsarolt meg, engedtél a zsarolásnak. Egy zsarolóval nincs miről tárgyalni, ki kell dobni mielőtt tönkre teszi az életed, ennyi.

Vagy neked önmagát szerető pár kell, nem téged szerető?

2012. dec. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
29%
Ne hagyd el, megérdemled őt. Egyformán primitívek vagytok. Életek célja a közös segélyvárás. Hisz nem vagytok túl hasznosak a társadalomnak.
2012. dec. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 A kérdező kommentje:
az elején jó fej volt, sőt mostanában is az csak ha elmegy itthonról a tesóihoz akk van a balhé köztünk. Nem fogom megszabni neki h ne látogassa a rokonait, viszont elgondolkozhatna azon h kivel is él együtt.
2012. dec. 20. 09:09
 30/61 A kérdező kommentje:
nem vagyunk hasznosak a társadalomnak??? meg h megérdemeljük egymást? hát köszi, pont ezt vártam. Nem vagyok hajlandó ilyen emberekkel társalogni.
2012. dec. 20. 09:11
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!