Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Választás elé állított a...

Választás elé állított a bnőm, Ő vagy a családom. Normális ha ilyet kér tőlem? Lassan két éve vagyunk együtt. Ha nem őt választom akk elhagy.

Figyelt kérdés
2012. dec. 20. 06:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, világ barma vagy, én nem tudlak se sajnálni, se megérteni. Ha azok után, hogy a kutyádat le akarja lövetni valaki és a családodon át gyakorol rád érzelmi nyomást nem az az első, hogy kivágod a büdös p*csába, hogy csak úgy nyekken, megérdemled ezt az egészet. Vannak dolgok, amik egyszerűen TOLERÁLHATATLANOK. Különben ha te még ezek után azon agyalsz, mit tegyél, te is ugyanolyan primitív vagy mint a szukád.
2012. dec. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim ***** válasza:
Cigányok vagytok?
2012. dec. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy meg ha ilyenekkel zsarol,akkor irány a rendőrség.Az ilyen utolsó legalja alakoknak mindig van sár a fülük mögött,tuti lecsukják valamelyik tesóját.
2012. dec. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
Hagyd ott míg nem késő.Csak a végén,nehogy terhes legyen....:S
2012. dec. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
Nem a kérdező!A barátnője!Mondtam én,csak ők képesek ilyen dolgokra!
2012. dec. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
Ha félsz a következményektől és tesóktól, ha nem, akkor is bele kell gondolnod a jövődbe. Egy ilyen nővel akarsz együtt élni? Szerintem ilyennel senki sem akar. Egy ilyen mellett valószínűleg tökéletesen kitanulhatod a papucsság művészetét... Dobd amíg még ő kérte a választást. A következmények nem fognak örökké tartani.
2012. dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 A kérdező kommentje:

nagyon erősen haladok a papucsság felé, ma mondtam h változni fog pár dolog, mivel átlibbent az a bizonyos mérce erre belém veszett és ennyit mondott "ohhh szegény te".

Azt is elmagyaráztam neki h ha lenne barátom akk nem vadidegen emberektől kéne tanácsot kérnem ebben a helyzetben, de erre az volt a válasza h olyan barátaid voltak akik belevittek a rossz dolgokba stb.

2012. dec. 22. 08:45
 58/61 anonim ***** válasza:
Az már jó jel ha felismered, hogy vérbeli papucs vagy, csak sajnos mellette az is maradsz, és azért mert az 1 szem életed elcseszed a szenvedésért, meg a "fosásért" hogy megvernek csak te vagy a hibás senki más.
2012. dec. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 QueenRavenna ***** válasza:
100%
Sikerült elhagynod azt a nem normális szutykos r*bancot? Úgy kihasznál téged, nem látod? Kiszedted a putriból és még ő pampog, nem tagadja meg a vérét... Növessz tököt, dobd ki és szerezz be egy sokkolót a többi cigó ellen.
2013. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 QueenRavenna ***** válasza:
Sikerült elhagynod azt a nem normális szutykos r*bancot? Úgy kihasznál téged, nem látod? Kiszedted a putriból és még ő pampog, nem tagadja meg a vérét... Növessz tököt, dobd ki a r*bancot és szerezz be egy sokkolót a többi cigó ellen.
2013. febr. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!