Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem akar gyereket, ott hagynátok?

Nem akar gyereket, ott hagynátok?

Figyelt kérdés
Páromnak van két kislánya, két különböző anyától. A kisebbik lányával sok időt tölt, a nagyobbikkal alig vagy egyáltalán nem is foglalkozik :/ Huszon éves nő vagyok és szeretnék egy közös babát, de ő nem. Arra hivatkozik hogy elég nyűg neki a két gyerek is. Főként nők válaszát várnám. Ti együtt maradnátok egy ilyen férfival, aki már nem akar több gyereket illetve közös gyereket?

2012. dec. 20. 11:21
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
97%
Neked meg ő a nyűg...Élből nem lennék egy olyan pasival,aki csinálgatja a gyerekeket és nem viseli a következményét,függetlenül attól,hogy megadja neked amire vágysz,vagy sem.Majd csinál neked is egy babát és szépen magadra hagy egy másik fiatalabb,gyerektelen csajárt,akit tönkretehet.
2012. dec. 20. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
89%

Két gyíereke van két anyától, az egyikkel nem is törődik.

Mégis mire számítasz, melleted majd varázsütésre megváltozik? A gatyáját is kifizeti gyerektartásra, én hagynám......

2012. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
87%

a saját vérére azt mondja,hogy nyűg-NEM

meg akar fosztani az anyaságtól-NEM

ez a kattő együtt-NEM NEM NEM ....................................................

2012. dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
80%
Én hasonló helyzetben voltam, csak 36 évesen. A páromnak már volt egy gyereke, vele nagyon sokat foglalkozott amúgy. Mikor én szerettem volna gyereket, akkor azzal jött, hogy ne nézzem tenyészbikának, most őt akarom, vagy a spermáját? Nem hagytam ott végül, és aztán bele is ment a gyerek-dologba, de sajnos elvesztettem a babát. Azóta nem próbálkoztunk még, nem is beszélünk róla.
2012. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező..simán találsz nála jobb férfit is!
2012. dec. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
96%

Számomra az nem férfi, aki a saját gyerekével nem foglalkozik. Tök mindegy, hogy az egyikkel igen, de szerencsétlen másik mit érezhet, hogy a saját apja nyűgnek tartja?

Nem, mert ez egy felelőtlen alak, inkább buzdítsd arra, hogy törődjön mindkét gyerekével, aztán hagyd ott.

2012. dec. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
80%
Mivel Neked ez fontos, és érthetően vágysz egy saját kisbabára, nem maradnék vele a helyedben. Azért, mert neki már van gyermeke, ne fosszon meg Téged az anyaság örömétől. Ráadásul huszonéves vagy, bőven találsz magadnak olyan pasit, akinek még nincs gyereke, és vágyik a saját családra.
2012. dec. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
78%
Én egy kapcsolatban a gyerek témát megbeszélem. Ha én akarok egyszer gyereket, de a párom nem, és ebben nem hajlandó változtatni, akkor volt pár hónap talán 1 év boldog életünk, de nem erőltetném a dolgot tovább.
2012. dec. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de még akkor sem, ha akarna gyereket. Az egy teljesen, és egy félig elhagyott gyerek, és a két gyerekig menő kapcsolat felbontása számomra rossz ajánlólevél.
2012. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Úgy mond foglalkozik a lányaival, vagyis sokat vannak nálunk, viszi őket mindenhova hogy legyenek 'tesós' programjaik is. Viszont a nagyobbik inkább velem van szívesebben, mint a párommal. Mintha tartanának egymástól. Nincs egészséges kapcsolatuk, próbálok javítani ezen, de sajnos nem nagyon megy.
2012. dec. 20. 12:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!