Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott azon gondolkodn...

Más is szokott azon gondolkodni, hogy mi lesz a gyerekének a neve?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon messze vagyok még attól hogy gyerekem legyen, de mégis sokszor elgondolkodom hogy ez is tetszik, az is jó lenne. Már megvan a 2 kedvencem, amit titokban tartok, főleg most mert az egyik rokonom várandós, és nem akarom hogy "elhappolja" előlem. Ti is szoktatok rajta gondolkodni? :)
2012. dec. 25. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
67%
Ha lány lesz Erika lesz ha fiú akkor meg az apja nevét örökli :D 20 vagyok jövőre megyek egyetemre szval még messze van a gyerek vállalás
2012. dec. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
73%

:D igeeeen.

Sőőőt a párommal már vesztünk is össze a neveken.

Már eldöntöttük a gyerek nevét én választom, így kaphatja az apa vallását:D

Persze a név választás nagyjából kompromisszumos lesz, választhat azok közül, amit én kiválasztok.

Anna, Gerda, Abigél, Luca, Koppány, Csanád, Botond


:D

2012. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
73%
második vagyok, mi már jegyesek vagyunk, de gyerekvállalásig még van 2-3 év...:D
2012. dec. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Miért "happolná" el, attól Te is adhatod a gyereknek. Sose értettem ezt a "csak nekem legyen" felfogást. Idegesítő és gyerekes...
2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%

Igen, ha kislányom lesz, akkor Rékának fogják hívni :)))

Neked mik a kedvenc neveid?

2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
73%
Nekem is megvan már a Lányom neve,kb 13 éves korom óta.Akkor megtetszett egy női név ennyire,hogy ezt elkönyveltem,pedig gyereket meg eddig (24 éves koromig) nem is akartam.:) Szóval szerintem ez tök normális. A Fiú meg az Apja nevét örökli (egyébként a lány név is hasonlít az Enyémhez). Aztán ha lesz több,azokon majd akkor filózom szerintem, illetve azt találtam ki,hogy azokat majd már az Apára bízom.:) Szóval már ilyeneken is filóztam. Tényleg a legtermészetesebb dolog szerintem és jó is ezeken filózgatni...:)
2012. dec. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
80%
Mindenki gondolkodik a születendő gyermeke nevére még akkor is ha tudja talán sosem fog szülni. Ez mindig így volt, és így is lesz amíg létezni fognak nők. A nagymamám mesélte sok-sok évvel ezelőtt hogy ő is gondolkodott már gyerekként hogy miképpen nevezi majd el őket. Amikor én 14-15 éves voltam én is gondolkodtam rajta. Évekig mondtam, hogyha fiam lesz Attila lesz.. Volt titkos női nevem is ha lányom lenne. 20 évesen amikor megszületett a fiam nem Attilát adtam neki,mert akkor éppen más név jött be. Mindig lesz egy név ami valami ok miatt lesz a favorit. Ezzel mindenki így lesz.Lánynevet is találtam, sőt ma is mondom hogy de jó lenne ha ezt a nevet adhatnám a lányomnak, pedig tudom soha nem esz lányom..sőt még egy fiam sem..
2012. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
39%

Én most várok babát, de nagyon elszomorodtam. Már csak abban reménykedem, hogy fiú lesz, mert évekkel ezelőtt beleszerettem egy lánynévbe, ami akkor nagyon ritka volt, sőt, volt a közelemben, aki nem is ismerte, vagy kinevetett, hogy milyen fura név, erre mára divatnév lett, és én gyűlölöm a divatot. Mindenhonnan ezt a nevet hallom vissza, és pocsék, hogy én évekkel ezelőtt beleszerettem, erre most majd legyintenek egyet, hogy én is csak megyek a divat után, pedig nem, dehogy...

Remélem, fiam lesz...

2012. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
72%
Kislány korom óta tudom, hogy ha lányom lesz, Johannának fogom hívni, ha fiam, akkor Adriánnak. :)
2012. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
69%

Igen :D


15L

2012. dec. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!