Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott azon gondolkodn...

Más is szokott azon gondolkodni, hogy mi lesz a gyerekének a neve?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon messze vagyok még attól hogy gyerekem legyen, de mégis sokszor elgondolkodom hogy ez is tetszik, az is jó lenne. Már megvan a 2 kedvencem, amit titokban tartok, főleg most mert az egyik rokonom várandós, és nem akarom hogy "elhappolja" előlem. Ti is szoktatok rajta gondolkodni? :)
2012. dec. 25. 21:46
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Nekem se mostanában lesz aktuális, de sokat gondolkozok rajta. Van pár név ami tetszik. Izabella, Elizabet, Hajnal, Auróra,Rebeka, Kamilla...sok van. fiút nem nagyon tudok, kevés tetszik. Különlegesebb közül a Flórián, hétköznapibb közül meg Attila,Benedek
2012. dec. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ma 22:09 Melyik az a név?

Én is így vagyok a Niki-vel, zavar, hogy ilyen felkapott lett, de attól még valószínűleg az marad.

2012. dec. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
57%

Csak hogy neérezd magad egyedül, igen még a férfiak is pl én.

Mivel külföldön fogok valószínű letelepedni ezért külföldi nevet adok neki.

2012. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azért mégsem jönne ki jól, hogy az övét is úgy hívnák mint az enyémet...Mert első unokatestvérek vagyunk, gyakran találkozunk. Ha valami 10 évente látott rokon lenne még talán oké, de így...

2012. dec. 25. 22:22
 15/24 anonim ***** válasza:
Szia, 8-as vagyok, a név pedig az Abigél. Nem tudom, ki szórt most ilyen port a levegőbe, hogy pont most hallom vissza mindenhonnan, eddig évekig semmi.
2012. dec. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

ma 22:26

Én Abigél vagyok, és 40 éves.. Azért nem olyan ritka név ez, mert amikor én általános iskolás voltam 3-an voltunk akinek Abigél volt a neve..

Én hogy válaszoljak a kérdésre szintén gyerekkoromban választottam lány nevet. Minden babám Andrea volt, és megfogadtam ha lányom lesz Andrea lesz. Így is lett. Megszületett a lányom és az Andrea nevet kapta. Szerencsére a lányomnak is tetszik, és az osztályukban csak ő Andrea..

40/N

2012. dec. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

Jé, egy Abigél :)

Megnyugtató, amit írtál, komolyan, legalábbis számomra.

Máris bátrabban adom a nevet, ha lányom lesz, úgy látszik, csak a környékünkön nem volt ilyen név elterjedve.

Most vidámabbá tettél, köszönöm!

2012. dec. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Ja, valami egyedit kellene, mint pl. Tódor vagy Letícia.
2012. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Mi már a kapcsolatunk elején kitaláltunk, vagyis a Párom talált ki, a neveket. Nekem volt saját kedvenc nevem, de azoknál maradunk, amiket ő választott. Kb.1.5-2 év múlva lesz esedékes.


24N

2012. dec. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Én már vagy 13 évesen eldöntöttem hogy ha lesz egyszer egy lányom, azt Estillának fogják hívni :)

15/l

2012. dec. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!