Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is szokott azon gondolkodn...

Más is szokott azon gondolkodni, hogy mi lesz a gyerekének a neve?

Figyelt kérdés
Pedig nagyon messze vagyok még attól hogy gyerekem legyen, de mégis sokszor elgondolkodom hogy ez is tetszik, az is jó lenne. Már megvan a 2 kedvencem, amit titokban tartok, főleg most mert az egyik rokonom várandós, és nem akarom hogy "elhappolja" előlem. Ti is szoktatok rajta gondolkodni? :)
2012. dec. 25. 21:46
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Igen, fiúból nagyon tetszik a Gergő, Dávid és Krisztián név, lányon pedig még nem gondolkoztam:)
2012. dec. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Naná, hogy persze :D. Ez az elhappolós dolog nálam már megtörtént, igaz, csak gondolatban, de igen. Így valszeg nem lesz Veronika a lányom :).

Mostanában főleg gondolkodom, mert most már van apajelölt, akivel elég stabilnak látszik a kapcsolat :). Így legalább már külön tudtam választani azokat a kedvenc neveket, amik jól is állnának a vezetéknevéhez, és azokat a kedvenc neveket, amik nem.

-la a vége a vezetéknevének, a Kamilla meg a Lilla pl. elég hülyén hangzana hozzá, meg bármi L-lel kezdődős :P.

2012. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

22. vagyok:


egyelőre lányból a Boglárka és a Júlia a befutó egyébként, fiúból meg a Kristóf :).

2012. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
mindenki elfilózgat ilyeneken :D
2013. jan. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!