Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm terhes! Én még nem...

A barátnőm terhes! Én még nem szeretnék gyereket de ő igen. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

4 napja közölte velem, hogy apa leszek. Megállt a szivem. Én még nagyon nem akarok gyereket. Olyan 5 év múlva beszélhettünk volna róla. Együtt élünk de még nem is állunk úgy anyagilag, mondjuk ahogy a szüleinket ismerem úgy nem lenne gond. De én akkor is félek tőle és nem szeretném. Tudom ketten kellettünk hozzá de még mindig nem értem hogy történhetett. A barátnőm sem tudja, de ő legalább örül neki mert csak miattam várt volna éveket. Lehetséges, hogy 9 hónap alatt megváltozik a véleményem? És ha nem? Segítsetek!

25/F


2012. dec. 30. 15:11
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
46%
Szrintem ne parazz annyit. Arra sose kenyszeritsd a baratnodet h vetesse el, mert meg ha meg is teszi miattad, sosem fogja elfelejteni es sosem fog megbocsatani neked, es nem fog ugy rad nezni sohasem ahogy eddig. Az abortusznak nem a fizika fajdalma van, hanem a lelki, es ezen nem fogja magat tultenni, hacsak o sajat maga dontene h ugy tenne. Menj el vele ultrahangra, es ha meglatod a szivhangot lehet h megvaltozik a velemenyed. ez teljesen normalis h bepanikolsz, egy ferfi maskepp eli meg mint egy no. az h van szuloi segitseg nagyon sokat jelent. Hidd el ha mindenki arra varna h mindene meglegyen, akor kihalna az emberiseg. es hidd el ha mindened megvan akkor sem konnyebb akkor mas kihivasok vannak... Hidd el a penz nem minden.
2012. dec. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
30%

legkozelebb ugye csak ovszerrel vedekezel mert bizony 18 evig fizetni fogsz ha akarasz ha nem .

Milyen buta ferfiak vannak

alap szexbol gyerek lehet ez biologia ez a riziko a kockazat minden alkalommal ha szexelsz.

A no dont a ferfi fizet ez a mai alapszabaly

2012. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
59%
Ide figyelj, arra ne alapozz, hogy "majd megszereted" nem fogod. Tudod mi lesz: a csaj hisztis lesz a hormonoktól, egyre formátlanodik majd, a bevételetek megfeleződik, a kiadásotok a duplája lesz, megszül, hónapokig nuku szex, nuku alvás, te járhatsz hullafáradtan dolgozni, közben otthon kupleráj, szarszag, még több sírás és ahányszor belépsz az ajtón, nekedesik a csaj, hogy te mindent ráhagysz, ő egyedül neveli a gyereket, te szörnyű ember vagy, miközben te nem látsz a fáradtságtól. A gyerek első szülinapja előtt már gyűlölni fogjátok egymást. Ne vállald be, ha a csaj behúzott téged a csőbe direkt, akkor egye meg egyedül, amit főzött.
2012. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
23%

15:43

Teljesen egyetértek!!


Folytatnám azzal, hogy amikor este fáradtan beesel az ajtón,

majd kikéri magának, hogy ételt tegyen eléd!

Este még mosogassál el, takarítsál ki és főzzél is meg, mert, hogy "egyenjogúság" van, és őt ne használja ki egy pasi sem!!

Meg különben is fáradt a sok tv-nézéstől...

2012. dec. 30. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:
38%
Nem tudom... szar ez így mindenképp. Egy gyerek érkezésének örülni kéne, nem pedig kialkudni a helyzettel, hogy k*rvára úgy hiányzik mint púp a hátamra, de ha jön, jöjjön, majd talán megszeretem... Én sose tudnék túllépni azon, hogy a párom nem akarja szívből a gyereket, akit várok. Örök tüske maradna bennem és nem érdekelnek a kifogások: számítani lehet arra, hogy becsúszik, ha szexel valaki. Az elején tisztázni kell, ki hogyan áll a besikerült gyereknek és ha nem egyeznek a meglátások, agyő. Mivel ez egy elég sarkalatos pontja egy kapcsolatnak szerintem. Sajnállak titeket:S
2012. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:
32%
Ha babázni akar, nevelje egyedül!
2012. dec. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy senkinek sem tetszik amit írni fogok,de ha most nem vagy rá felkészülve akkor 5 év múlva sem leszel,és szerintem nem ő az igazi.Ha életed szerelme lenne te még a nyolcas ikreknek is örülnél(legalább két másodpercig). Le kell ülni és tisztázni a dolgot.
2012. dec. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
32%

Az imént olvastam egy jó szöveget egy hölgy-válaszolótól egy másik kérdésnél, szerintem mondd el a terhességet a te akaratod ellenére megtartani akaró barátnődnek, hogy

"Emberek vagyunk,nem állatok.Nekünk megvan a képességünk,hogy uralkodjunk az ösztöneinken,tudunk mérlegelni,tudunk együtt érezni.Ha tudom,hogy annak a személynek,most mindegy hogy férfi vagy nő,FÁJ az amit teszek,akkor jöhet akármilyen ösztön,nem teszem meg.Mert szeretem,És mivel szeretem és tudom miért nem teszem,tudom,hogy boldoggá teszem ezzel,ezért hiányát sem fogom semminek érezni."

2012. dec. 30. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
73%

Igen, csakhogy itt egy élőlényről van szó, méghozzá a kettejük közös gyerekéről, nem csak egy ösztönről! De én pl. nem fogok azért megölni egy bogarat, mert a párom nem akarja, hogy létezzen...

Kérdező, két választásod van. Vagy felnősz a feladathoz, vagy lelépsz, és fizeted a gyerektartást. Számtalan indokot fel lehet sorolni, ami a gyerekvállalás halogatása mellett szól, de számtalan boldog család van, ahol a szülők annyi idősek, mint ti. Nem kell olyan sötéten szemlélni a jövőt, mint ahogy itt felvázolták, hisz nem kell bekövetkeznie!

2012. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
27%

"Vagy felnősz a feladathoz"


Ne már. Az lenne az érettség, hogy szó nélkül elfogadom, amit a másik rámkényszerített, akaratom ellenére? Az a felnőttség, hogy szántszándékkal hazudok a páromnak "szedem a bogyót" és még ha ő el is mondja, hogy nem akar gyereket tőlem, akkor is leszarom a véleményét? Érdekes lenne, ha így működne az élet. Huszonéveik elején, semmilyük sincs, láthatóan a párkapcsolatuk sem stabil, mire fel a gyerek?

2012. dec. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!