Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm terhes! Én még nem...

A barátnőm terhes! Én még nem szeretnék gyereket de ő igen. Mi lenne a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés

4 napja közölte velem, hogy apa leszek. Megállt a szivem. Én még nagyon nem akarok gyereket. Olyan 5 év múlva beszélhettünk volna róla. Együtt élünk de még nem is állunk úgy anyagilag, mondjuk ahogy a szüleinket ismerem úgy nem lenne gond. De én akkor is félek tőle és nem szeretném. Tudom ketten kellettünk hozzá de még mindig nem értem hogy történhetett. A barátnőm sem tudja, de ő legalább örül neki mert csak miattam várt volna éveket. Lehetséges, hogy 9 hónap alatt megváltozik a véleményem? És ha nem? Segítsetek!

25/F


2012. dec. 30. 15:11
1 2 3 4 5 6
 41/52 Pendulum92 ***** válasza:
23%
Kérdező, szerintem egy alapos átgondolás után a barátnődnek higgadtan mondd el a véleményed a dolgokról. Ha ezek után is erősködik a gyerek megtartása mellett, szerintem nem ő az igazi neked.Egy magzatot választ helyetted.
2013. jan. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:
71%
A magzat egy ember lessz pont mint a kerdezo es o a magzat edesapja igy 50% sajat kromoszomaja magat kivanja halalba?
2013. jan. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:
29%
De nem akarja! Hiába jönnek az emberjogi aktivisták!
2013. jan. 4. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 Aida92 válasza:
66%
pendulum92 vagy mi vagy te hát az a normális ha a magzatot választja a kérdező helyett!! nem is lenne jó anya ha inkább a pasit választaná :/
2013. jan. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:
53%
Kedves előző, csak tudod, mi férfiak zömmel normális NŐT, PÁRT szeretnénk magunknak, nem az általad vélelmezett mintaanyukát... és hát nem, egyáltalán nem a jó anyák ismérve, hogy úgy szülnek gyereket, hogy tudják, annak nem lesz apja. A jó anya az biztonságba, szerető családba vállal gyereket.
2013. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
56%
Igazából szerintem a nőnek szíve-joga megtartani a gyereket.. De ahhoz nincs joga, hogy bármit is követeljen az apától. Az már az apa lelkén múlik, hogy képes-e a gyereke felé sem nézni, vagy nem, de nem elítélhető, hogy ha csőbe húzták, akkor nem akar. Csak erről meg nem a gyerek tehet, mégis ő issza meg a levét. Szóval bonyolult helyzet ez...
2013. jan. 7. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
76%

tehat valszthat az anya megoli a sdajat gyereket akibol egy ember lessz akinek a fele az apae Vagy valssza a ferfit?

Tehat a kapcsolat ara egy masik elet kiontasa??

2013. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne a legjobb megoldás?

Ha aszerint cselekednétek, ahogy megbeszéltétek, hogy mit tesztek akkor, ha idő előtt, nem várva, bizonyos dolgok hiányában becsúszna egy magzat.

2013. jan. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Az teljesen normális, ha most nem érzed magad késznek a babára. Sok férfi még akkor sem érzi magát késznek a gyerekre, amikor megbeszélik a párjukkal és tervezett a baba. Sőt, sokan semmit sem tudnak kezdeni a gyerekükkel, amíg az fel nem ismeri az apját, ill. nem kommunikál.

Úh a mostani érzéseid nem legynek mérvadók, lehet, h 1 év múlva, ha a baba megszületik, el sem tudnád képzelni, hogy ne lenne ott veletek.

S még 1 klipp:

http://www.youtube.com/watch?v=8-pV-lMwlxU

2013. jan. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:
2013. jan. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!