Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt mindenkinek alkoholista...

Itt mindenkinek alkoholista az egyik szülője?

Figyelt kérdés
Komolyan mondom, hogy teljesen el vagyok képedve, hogy minden 2. kérdés, vagy válasz az, hogy alkesz az apám, az anyám. Nem hiszem el, hogy tényleg ennyi szülő alkoholista...
2012. dec. 31. 18:39
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
Jelen,14 lány éves vagyok, amióta az eszemet tudom apám mindig is bírta piát.. Utóbbi pár évben viszont alkoholista lett.. Anyám elhagyta. Apám lecsúszott még jobban. Van 2 kis testvérem én főzök takarítok rájuk mert ők még kicsik apám meg.. örülök ha wcig eltud jutni. Reggel 6 kor elmegy a kocsmába aztán éjfél tájt haza mászik.. jogsiját is elvették ittas vezetés miatt nem dolgozik nagyanyám és anyám tart el minket.
2013. jan. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!