Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel vagy mit...

Töröklany kérdése:

Hogy dolgozzam fel vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

a gyamügy elvette egy eves kisfiamat mert az apjaval összevesztünk es jol meg vert engem de agyerekhez nem nyult! azt mondtak az apja tul veszelyes es hogy en nem tudom egyedül az apjatol a gyereket megvedeni!

de en ebbe nem akarok belenyugodni!

ennyi es kesz felejtsd el a gyerekedet akit meg csak most szültel? mit tegyek most? meg csak nem is lathatom a gyerekemet!



2013. jan. 6. 11:23
1 2 3 4 5
 41/41 anonim válasza:
A legbiztosabb az hogy nem valószínű hogy ugyan így történt a az eset. Arra alapozom hogy olyan jellegű szakmám van ahol tanultam gyermekvédelmet. Mely során megtanultam, hogy a gyermeket csak abban az esetben ítélik az apának ha az anya veszélyezteti a gyermeket vagy a gyermek érzelmi, testi fejlődésében nem tud elegendő segítséget adni. De ez bonyolult. Illetve ha az apa bántalmazott téged nem ítélték volna neki a gyermeket mivel akkor ő szociálisan kétes viselkedésű és fenn állna az esélye annak hogy őt is bántalmazná. Tehát szerintem a legjobb az lenne ha felkeresnéd a körzeti családsegítő központot ahol elmondják hogy mit kell tenned azért hogy vissza kaphasd a gyereket és írd le ide is a pontos történteket mert egyébként senki sem tud segíteni.
2013. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!