Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel vagy mit...

Töröklany kérdése:

Hogy dolgozzam fel vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

a gyamügy elvette egy eves kisfiamat mert az apjaval összevesztünk es jol meg vert engem de agyerekhez nem nyult! azt mondtak az apja tul veszelyes es hogy en nem tudom egyedül az apjatol a gyereket megvedeni!

de en ebbe nem akarok belenyugodni!

ennyi es kesz felejtsd el a gyerekedet akit meg csak most szültel? mit tegyek most? meg csak nem is lathatom a gyerekemet!



2013. jan. 6. 11:23
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
49%
Valas, kulonkoltozes, aztan elinditani a gyermekelhelyezesi pert. Evidens, hogy a gyerek nem kerulhet vissza bantalmazo kornyezetbe.
2013. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 A kérdező kommentje:
hat igen ha hiszitek ha nem elvettek az apa veszelyes az anya egyedül van es cukor beteg!azert vettek el mert en beteg vagyok sokat töltök korhazba anyamek meg csak a lakhatasomat segittetek nem akarnak a gyerekre meg csak ranezni sem ez itt a gond rajtam kivül nem vigyazz senki a gyerekre!
2013. jan. 6. 11:56
 23/41 anonim ***** válasza:
49%
De elveszi, mert a gyerek veszelyben van. Tulajdonkeppen az anyat is megbuntethetnek, kiskoru veszelyeztetese miatt.....
2013. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 tinialfa ***** válasza:
53%
Isztok mindketten azt mért nem írod le?
2013. jan. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:

az anya beteg az apa veszelyes elveszik a gyereket amig elrendezödnek a dolgok! ezt annyira nehez elhinni?

ahelyett hogy mi volt meg mi nem volt azt kene megirni hogy mi lesz vagy mi jöhet mire szamithat az anya mit kene tennie!

2013. jan. 6. 12:12
 26/41 anonim ***** válasza:
64%

De mit segítsünk?? Értsd már meg hogy ilyen szituáció NINCS, kell hogy legyen még valami ami miatt elvették a gyereket, azért mert az apa agresszív, attól nem veszik el a gyereket, hanem távoltartásit határoznak meg, hogy az apa nem közelítheti meg a gyereket és a feleséget, vagy pedig anyaotthonba teszik őket! Akkor veszik el az anyától a gyereket, ha a kiskorú testi-lelki fejlődését veszélyezteti. Itt vagy együtt vagy még a férjeddel, azért vették el, és nem akarod őt ott hagyni, vagy pedig te követtél el valamit a gyerek ellen, de jogilag ilyen amit te leírsz nem lehetséges! Szóval valami baromi lényeges infót elhallgatsz.


Üdv, egy joghallgató.

2013. jan. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon fura, mert nálunk is pont ez volt, igaz az apa engem nem vert meg, csak fenyegetőzött, de a gyámügynek eszébe sem volt elvenni a gyerekemet. Pedig akkor még a gyermekelhelyezési papír sem volt meg.

Azt mondták, az apja túl veszélyes erre odaadják neki a gyereket? Ilyen nincs. Valamit tényleg elhallgatsz, elég jól otthon vagyok a gyámügyes témákban.

2013. jan. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy az apánál van a gyerek? Elvették, gondolom állami gondozásban van.
2013. jan. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ja értem, hát, ha nem az apánál van a gyerek, akkor csakis abban az esetben veszik el a gyereket, ha az anya alkalmatlan arra, hogy nevelje a kicsit. Ez lehet prostitúció, drog használat, vagy ilyesmi. Azért nem veszik el, mert nem tudja megvédeni, ugyan már...szép is lenne.
2013. jan. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Nem csoda hogy a szüleid rá se akarnak nézni, gondolom mondták, hogy ne menj férjhez, de persze csak azért is....hisz ilyenkor mindig jobban tudják az emberek...
2013. jan. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!