Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel vagy mit...

Töröklany kérdése:

Hogy dolgozzam fel vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

a gyamügy elvette egy eves kisfiamat mert az apjaval összevesztünk es jol meg vert engem de agyerekhez nem nyult! azt mondtak az apja tul veszelyes es hogy en nem tudom egyedül az apjatol a gyereket megvedeni!

de en ebbe nem akarok belenyugodni!

ennyi es kesz felejtsd el a gyerekedet akit meg csak most szültel? mit tegyek most? meg csak nem is lathatom a gyerekemet!



2013. jan. 6. 11:23
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

na figyeljetek ha ti oksabbak vagytok! a veresek az apatol a nö terhessege allatt kezdödtek! anö anyaotthonba megy feljelenti a ferjet a kicsi 8 honapos ott elnek de az sem am egy leanyalom aferj csaladja is mar fenyegetözik a nö ki sem mer lepni az utcara a felelem es szorongastol meg minden amit atelt lelki összeroppanst kap beviszik a pszihiatriara meg csak el sem bucsuzhat a gyereketöl azt mondjak ha jobban lesz a nö 8 hetre ideiglenesen az allam veszi at a kicsit tehat gyamügy az anya par het mulva jol van mindent megtesz a gyerek vissza szerzeseert de a 8. heten közlik vele hogy az apja veszelyes oda nem mehet a gyerek az anya pszihis allapota nem beszamithato tovabbra is a gyamügynel marad akicsi az anya a szüleihez költözik allasa van minden megy a normalis uton orvosi papirja van hogy minde oke pszihis alapon es szeretne magahoz venni a kicsit!

na ez a helyzet az a kerdesem hogy hogy gyözzem meg a gyamügyeseket hogy magamhoz vehessem a gyereket?

2013. jan. 6. 14:13
 32/41 anonim ***** válasza:
68%

A gyámügy tudja mi a jó a gyereknek, lehet jobb náluk, amúgy miért beszélsz E/3-ban magadról?

Tényleg nem vagy még abban az állapotban , hogy gyereket "nevelj"

2013. jan. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező. Egyébként én próbálnám megérteni amit itt összehordasz, de olyan értékelhetetlen helyesírásod van, hogy pár sor olvasása után szabályosan megfájdul a fejem.


24/F

2013. jan. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Mondd, hogy van állásod és van hol laknod. Így vissza fogják adni. Ha minden rendben van.
2013. jan. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de az itt leírtak alapján én sem adnám neked vissza a gyereket az ő érdekében....Nem lehet túl jó egy idegbeteg nő és egy agresszív apa mellett felnőni.
2013. jan. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Köszönöm annak aki leszavazta 45%-ra a válaszomat, úgy hogy szakvéleményt adtam.
2013. jan. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Pont ezért szavazták le, a pontozáson kiakadsz akkor vajon mennyire hihető a "tanácsod" ?
2013. jan. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Én nem akadok ki :) A pontozásról egyébként most írtam, előtte voltam leszavazva. De nekem teljesen mindegy :) Csak senki nem veszi észre hogy kb itt mindenki ugyanazt hajtja, és mindenki le van pontozva. Én meg szakvéleményt adtam mivel én ezt tanulom, és elképedtem némely válaszon milyen sületlenséget írtak le. No de nekem teljesen mindegy, nem az én gyerekem vették el :)
2013. jan. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdező utolsó kommentjét én nem értem. Most együtt él a férjével vagy nem? Mert


"...hogy az apja veszelyes oda nem mehet a gyerek az anya pszihis allapota nem beszamithato tovabbra is a gyamügynel marad akicsi "


Szóval, a férjeddel élsz, papírod van róla hogy pszichikailag rendben vagy, ennek ellenére a gyámügy azt mondja hogy nem vagy beszámítható?

2013. jan. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

A gyerek még kicsi ki vigyázna rá napközben ha anyuka dolgozik a nyagyszülök pedig nem vállalják a felügyeletett?

Ha anyuka nem dolgozik egyértelmüen nem tudja eltartani a gyereket a nagyszülök nem kötelesek eltartani őket.

Ha anyagi gondok lépnek fel anyuka az apához fordul ami életveszélyes, ha anyaotthonba megy csak pár hónapra teheti.

A stabil háttér távolról se biztositott ezért viszakozik a gyámügy.

2013. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!