Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Négy éves gyereket le lehet...

Négy éves gyereket le lehet íratni az apa nevéről, ha kiderül, hogy nem állnak rokonságban?

Figyelt kérdés
Mennyire bonyolult az eljárás?
2013. jan. 7. 15:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/137 anonim ***** válasza:
65%
Eszem ágában sincs beszélni erről az új páromnak.
2013. jan. 8. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/137 A kérdező kommentje:

Én ezt másképp látom..


Miért, 61. válaszoló, ki vagy te, már nem azért?

2013. jan. 8. 14:14
 63/137 anonim ***** válasza:
31%

"A kérdező kommentje:


Akkor sincs semmi kedvem fizetni a más gyereke után.


Az új családomnak meg mit mondok, hova megyek hétvégén, amikor a gyerekeimmel kellene lennem? Meg ez a párkeresést is megnehezíti."



Szerintem egyszer a volt nejed, és a nem te gyereked, hálát fognak adni azért, hogy te leléptél tőlük.

Te ezt a gyereket sosem szeretted, vagy kamu az egész topikod.

Egy 4 éves gyerekhez, hogy ha valóban jó 'apja' vagy-ezer szállal kötödik a felnőtt és nem lenne képes így a gyereken átlépni..


Én egy 4 éves gyereket neveltem 6 azaz hat hónapig, de én nem tudtam így letenni a dolgot, mint ahogy te 4(!!!!)év után.


Bocs, de te nem ütöd meg azt a szintet ami nálam egy férfit takar.

2013. jan. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/137 A kérdező kommentje:
59. válaszoló! Miért, a mostanit egy nőért hagytam el? Nem. Semmi okod sem lenne ilyet feltételezni. Akar ki is próválhatod, hogy nem hazudok!
2013. jan. 8. 14:29
 65/137 anonim ***** válasza:
20%

63+


A pénz meg, ahogy nyilatkozol, gusztustalan..

2013. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/137 A kérdező kommentje:

Te talán nem pénzből élsz? Te elvennéd a gyereked elől az ételt, hogy másnak add? Az a pénz a jövőbeli családomé és nem másé!


És ha jön egy új pasi az anyjához, akkor mi van? Ő lesz ott minden nap, én meg nem vagyok az apja és havonta egyszer-kétszer lát, akkor kire fog apaként tekinteni? Na?

2013. jan. 8. 14:37
 67/137 anonim ***** válasza:
15%

66


Ezután a kommented után még jobban fentartom a 63-st..


De az is megfordult a fejemben, hogy te lehet, hogy genetikailag férfi sem vagy, nem hogy ember...


ugyan kérlek..

2013. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/137 anonim ***** válasza:
12%

"Te elvennéd a gyereked elől az ételt, hogy másnak add?"


Ahol 1 gyereknek jut étel-ott jut kettőnek is.Legfeljebb a felnőtt nem eszik, no nagy dolog:DD

2013. jan. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/137 anonim ***** válasza:
86%

de nagyon szeretnétek itt a nyakába varrni más gyerekét ... valahol írta a kérdező, hogy azért vette el a nőt, mert terhes lett ... valószínűleg ott nem nagyon voltak érzelmek, de úriember volt, felvállalta és négy évig együtt is éltek ...


most kiderül, hogy átverték és még csak nem is az ő gyereke ... ketten nem tehetnek a dologról: a kisgyerek és a kérdező ... az egyik vétlent akarjátok a másik nyakába rakni élete végéig ... a kisgyerek semmiről sem tehet, de miért nem lehet megérteni, hogy a kérdező saját életét szeretné élni?

2013. jan. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/137 anonim ***** válasza:
91%

Nemááá, tökéletesen igazad van!

Én is így gondolom, persze, ha a nyakbavarrósok kerülnének ilyen helyzetbe, egyből más véleménnyel lennének..

2013. jan. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!