Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Négy éves gyereket le lehet...

Négy éves gyereket le lehet íratni az apa nevéről, ha kiderül, hogy nem állnak rokonságban?

Figyelt kérdés
Mennyire bonyolult az eljárás?
2013. jan. 7. 15:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/137 anonim ***** válasza:
26%
Szegény kisgyerek!!Elillant a szeretet amit iránta éreztél?Vagy nem is szeretted?Érdekes nagyon,elhiszem,hogy az anyját meg tudnád fojtani,de a gyerektől hogy tudsz gusztustalan módon elfordulni,tudomást sem venni róla a továbbiakban?Akkor milyen apja voltál eddig,ha ezt ilyen egyszerűen véghez viszed?
2013. jan. 8. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/137 A kérdező kommentje:

Itt nem beszélek erről, valaki úgyis csinált erről másik témát.

Grat neki.

2013. jan. 8. 13:11
 53/137 anonim ***** válasza:
20%
Igen épp most olvastam,ott is lepontoztalak,de ha ismernélek,jól fel is képelnélek.Ritkán reagálok itt ,de ezen nem tudok túllépni.És mire kérted a feleséged,hogy majd mondja azt hogy meghaltál?Tudom majd rábízod a nejedre,mivel ő b..ta el,viselje ő következményeket,majd magyarázza el ő a drága gyermeknek,hová lettél.Szégyelld magad!!!
2013. jan. 8. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/137 A kérdező kommentje:
Miért, szerinted az volna a legjobb, ha elnézném a feleségemnek és folytassuk tovább, vagy mi?
2013. jan. 8. 13:19
 55/137 anonim ***** válasza:
19%
Csak belegondolok,hogy ennyi idős az egyik gyerekem a három közül,és nem érem fel ésszel,hogy tudsz majd holnaptól nem tudomást venni róla?Nem tudom,hogy fiú e vagy lány,de teljesen mindegy,az enyém lány és ahogy várja mindennap az apját,türelmetlenül kérdezgeti mikor ér már haza apa.Nem értelek.
2013. jan. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/137 A kérdező kommentje:

És saját gyerekhez nincs jogom?

A hétvégi apaság is ostobán hangzik az én esetemben.

Meg lettem alázva, hátra akarok hagyni mindent.

2013. jan. 8. 13:24
 57/137 anonim ***** válasza:
28%
A gyereked ettől független.Váljál el,amúgy sem voltál halál szerelmes,azért vetted el mert terhes lett.DE A GYEREKKEL MIÉRT KELL MINDEN KAPCSOLATOT MEGSZAKÍTANI?Azért mert nem te vagy a biológiai apja?Na és!Neki te vagy az apja,azt csak te tudod,hogy ő nem a vér szerinti gyereked,neki az apja maradsz mindig.Attól,hogy elválsz,még látogathatod,elviheted,ugyanúgy ahogy sokan mások,elvált szülők teszik.Csak észhez szeretnélek téríteni,hogy ne a gyereken csattanjon,másodsorba a te lelkednek sem tenne jót ha kizárnád őt az életedből.Tudod egyszer mindent visszakapunk!A feleséged most fogja visszakapni az élettől amit veled tett,de te ne tedd ezt se magaddal se a gyerekeddel!Ő hozzád tartozik,te voltál vele 4 éven keresztül.Te vagy az apja.
2013. jan. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/137 anonim ***** válasza:
85%

mint fentebb már írtam teljesen megértem a kérdező szándékát, és reakcióját


itt nem arról van szó, hogy örökbe fogadott egy kisgyereket, ahol tudja, hogy nem sajátja, hanem a saját további életéről ... valószínűleg nem csak az viseli meg, hogy nem a saját gyerekét nevelte eddig sajátjaként, hanem az is, hogy most el kívánja hagyni ... de akkor is érthető

2013. jan. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/137 A kérdező kommentje:

Akkor sincs semmi kedvem fizetni a más gyereke után.


Az új családomnak meg mit mondok, hova megyek hétvégén, amikor a gyerekeimmel kellene lennem? Meg ez a párkeresést is megnehezíti.

2013. jan. 8. 13:41
 60/137 anonim ***** válasza:
25%

Az anyjával megszakíthatsz minden kapcsolatot, de te is nevelted eddig ezt a gyereket... Így nem lehet eldobni, az nagyon nagy törés lenne neki. Nem hiszem hogy hétvégi apukának kéne lenned. Nem tudtok megállapodni úgy, hogy amikor van kedved, kb hetente meglátogatod, néha elviszed valahova? Teljesen ne dobd el magadtől, ő nem tehet semmiről.


Hidd el, az új párodnak is sokkal szimpatikusabb az, hogy megtudja a sztorit és azt hogy még mindig törődsz a gyerekkel, mint az hogy 4 éves kora óta nem láttad, pedig előtte te voltál az apja. Biztos azt gondolnám hogy akkor a saját gyerekedet is ugyanígy eldobod hogyha jön egy új nő.


L22

2013. jan. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!