Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm (19) terhes lett,...

A barátnőm (19) terhes lett, nekem (16) pedig fogalmam sincs mihez kezdjek? Megakarja tartani

Figyelt kérdés

Újév előtt beszökött egy kis baleset, és a teszt pozitiv lett... Nemtudom mihez kezdjek, teljesen kiborultam. Próbáltam vele beszélni, de Ő megakarja tartani... Még mindketten sulizunk, hogy tarthatnánk el? Mit csináljak?

A szülei is a megtartás mellett voksoltak, az én szüleim szinte megakarnak ölni.

Öngyilkosságon is elgondolkodtam már......


2013. jan. 7. 20:09
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
34%
ha egy 19 éves lánynak ennyi esze van, hogy az oviban ismerkedik, nagy rib@nc lehet. csináltass tesztet, hogy biztos te vagy-e az apja. lehet te voltál aznap az utolsó, akire emlékezett ezért te lettél a "nyertes"
2013. jan. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
52%

Nem csodálom, hogy a Kérdező lelépett. Ennyi ordenáréságtól én is lelépnék, pedig 40 éves "vén" fax vagyok. Tökéletesen felesleges arról beszélni, hogy mekkora hülyeség volt stb., mert ezt ő is tudja - ugyanis kiírta a kérdést. Nyilván mondanom sem kell, hogy a "kizsebzsígiek" jó része, akik ész és nyakló nélkül gyártják a purdét, mennyire másképp gondolkodnak - őket lehetne oltogatni, de hogy el se tudják olvasni, az hétszentség.


Szóval ha kérdez, nyilván tanácsot vár. Hála Istennek, kapott is. Mondok én is pár gondolatot: a legfontosabb, ha már így alakult, hogy próbáld elfogadni, hogy apa lettél. Próbáld keresni a jót, a szépet benne. Nem könnyű, mert az a sztereotípia, hogy egy gyereket iszonyú sokba kerül felnevelni, és főleg, hogy a gyerek mellett nincs élet. Hát, sok családot ismerek, és van. Sőt, később a gyerekkel együtt van, együtt mentek fagyizni, együtt lógtok, együtt játszotok, együtt írtok leckét stb. A sokba kerülésről pedig: ha van hol laknotok, és van mit ennetek, már nagy baj nincs. Nem kell tévéelőfizetés sem, sokkal többet ér, ha meséltek a gyereknek.

2013. jún. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
61%
Na, mekkora már a fiad/lányod?
2018. máj. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!