Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm (19) terhes lett,...

A barátnőm (19) terhes lett, nekem (16) pedig fogalmam sincs mihez kezdjek? Megakarja tartani

Figyelt kérdés

Újév előtt beszökött egy kis baleset, és a teszt pozitiv lett... Nemtudom mihez kezdjek, teljesen kiborultam. Próbáltam vele beszélni, de Ő megakarja tartani... Még mindketten sulizunk, hogy tarthatnánk el? Mit csináljak?

A szülei is a megtartás mellett voksoltak, az én szüleim szinte megakarnak ölni.

Öngyilkosságon is elgondolkodtam már......


2013. jan. 7. 20:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
44%

De, sajnos én mindent tudok a férfi és női meddőségről és az ezzel kapcsolatos problémákról is, de attól még nem ez a bajba jutott gyerek tehet róla.

Ő maga is gyerek még.

2013. jan. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
47%

Ez olyan igazságtalan. Ha a csaj egyedül akarja a gyereket, akkor gyerektartásra se tartson igényt. Hülye liba


L

2013. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
71%

Ne bántsátok.

Nem értem az embereket, kiír egy 15-16 éves ugyanilyen kislány ilyet ide, akkor megy a 'hetye-petye'-->vagy hogy írják:D.

Ha idejön egy vele egy idős srác akkor szarcsimbók, gusztustalan, menekül a problémák elől.

Nem tudok én sem többet segíteni, majd lenyugszanak a kedélyek,lesz valahogy,mindig van valahogy:).

Nyugi.Volt egy cikk Bravo-ba, és abba is volt egy 16 éves lány aki 16 éves sráctól lett terhes, végül együtt maradtak, és már valószínű nevelik is a picit/persze nem laknak együtt, de van apukája is meg anyukája is.

Sok Sikert!15L

2013. jan. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
73%

Hát még jól gondoljátok meg mi legyen. Ha nem akarjátok elvetetni mert ok még is csak gyilkosság attól még örökbe lehet adni. Rengeteg olyan pár van akik nem tudnak gyereket vállalni mert vagy az apuka nem tudja meg termékenyíteni vagy az anyukának van egy olyan betegsége ami végett nem tud teherbe esni. Ők az örökbefogadást választják többnyire. Én barátnőm 18 évesen lett terhes persze nem tőlem mert akkor még nem ismertük egymást, mivel az anyagi hátterük nem engedte meg hogy elvállalják az apa meg persze teljesen lemondott a gyerekről így az örökbeadás mellett döntöttek mert elvetetni nem akarták. Azóta eltelt 3 év a barátnőmnek egyáltalán nincs lelkiismeret furdalása mert mégsem vetette el hanem kihordta majd örökbe adta egy olyan családnak ahol szeretik és tisztességesen felnevelik plusz az anyagi hátterük sem volt rossz. Ő nem akarta nyomorúságba felnevelni a gyerekét persze most anyagilag jól áll mert 1 éve ismerjük egymást fél éve dolgozik már 2 hónapja élünk együtt. persze most elvállalná de még nem akarunk babát, előttünk még az élet a fiatalságunkat még ki szeretnénk használni a szórakozásra meg hogy az életünket megalapozzuk.

Gondolkozzatok el ezen hogy ez mivel jár, neked javaslom hogy vagy beszéld rá az örökbeadásra vagy ha tényleg fel akarjátok nevelni, főleg hogy te még gyerek vagy meg a barátnőd is csak ő jogilag már felnőtt de te még az sem így javaslom hogy a barátnőd sürgősen keressen valami munkát ameddig dolgozhat, és te meg a suli mellett dolgozzál. Ha kiszakadt volna a gumi 10000% hogy észrevettétek volna, és akkor még tehetettek volna ellene. De most jól gondold meg mert a fiatalságodnak meg a szórakozásotoknak már annyi.

2013. jan. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
63%

Azért csak észreveszi az ember rögtön szex után, hogy kiszakadt, nem (velem még ilyen nem történt)? Akkor meg uzsgyi, és ott a 72 órás tabletta, pont az ilyen esetekre van.

Többet inkább nem írok, mert iszonyatosan fel tud húzni az emberi butaságnak és felelőtlenségnek ilyen magas szintje...

2013. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%

Épp ezért mondom, hogy menjen apasági tesztre.

Ha nem tűnt fel neki, hogy kiszakadt a gumi, akkor lehet, hogy ki sem szakadt és máris ott a kérdés, hogy akkor kitől van a gyerek.

2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
59%
Ő maga is gyerek még: akkor is gyerek volt amikor dugott? Hagyjuk már.
2013. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
64%
Először is nyugodj meg, tudom hogy nem könnyű de meg kell próbálnod. Nem te vagy se az első sem pedig az utolsó akivel ez megtörtént. Ha a lány meg akarja tartani szive joga, nem gátolhatod meg benne. Az hogy kiszakadt az óvszer nem a ti hibátok, ilyesmi bárkivel elő fordulhat. A legjobb amit most tehetsz az az ha szépen befejezed a sulit, leéretségizel, lesz egy jó állásod, és ha már felkészültél támogatod a gyerekedet. Ha majd egyszer elég idős lesz elmondhatod neki hogy mi és hogyan történt. Ne felejsd el hogy lesz egy gyereked, ő lesz az aki arra fog ösztönözni hogy jól csináld, mert egyszer még ha nem is most de neki kell példát mutatnod.
2013. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
18%
Azért a dugáshoz nem kell se ész, se különösebb előkészület. Könnyen esik hibába egy kanos kisfiú. Ne bántsátok!
2013. jan. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
20%
Lány vagyok, én is megtartanám a gyereket, még akkor is, ha csak becsúszott (mondjuk én kicsit idősebb vagyok már, 23 vagyok). Viszont, ha a barátom nem akarná, akkor nem várnám el, hogy fizessen gyerektartást. Ez így korrekt. Beszéljétek meg, jobb ötletem nincs.
2013. jan. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!