Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm (19) terhes lett,...

A barátnőm (19) terhes lett, nekem (16) pedig fogalmam sincs mihez kezdjek? Megakarja tartani

Figyelt kérdés

Újév előtt beszökött egy kis baleset, és a teszt pozitiv lett... Nemtudom mihez kezdjek, teljesen kiborultam. Próbáltam vele beszélni, de Ő megakarja tartani... Még mindketten sulizunk, hogy tarthatnánk el? Mit csináljak?

A szülei is a megtartás mellett voksoltak, az én szüleim szinte megakarnak ölni.

Öngyilkosságon is elgondolkodtam már......


2013. jan. 7. 20:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
82%
Ujev elott mennyivel?Mert a tesztnek hetek kellenek,hogy kimutassa. Doki is csak petezsakot lat 4-5 hetesen,amig nincs szivhang,addig hivatalosan nem terhes.
2013. jan. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
42%
16 éves az istenért, mit cseszegetitek. abban totál egyet értek, hogy nem volt helyes amit tettek és nagy butaság volt. De segítséget kért és felvállalta őszintén a tettét. Ne szidjátok már (biztos megkapja ezt ő máshol is), hanem segítsetek ki. Amúgy a kérdezőnek: adtak pár jó tanácsot neked, ne az öngyilkosságon forgasd a fejed, hanem, hogy a gyerekedet, hogy tudnád rendesen felnevelni.
2013. jan. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
71%
Ha meg akarja tartani, nem tehetsz semmit. A kismama már nagykorú, szíve joga. Az öngyilkosság teljesen felesleges, nem változtat a tényen, hogy a barátnőd terhes lett, viszont nagyon sok szomorúságot okoznál a szeretteidnek, még akkor is, ha most ki akarnak herélni. Szeretnek ők, csak mérgesek rád és hát valljuk be, joggal... De majd megbékélnek. Tanulj sokat, hogy majd legyen állásod, most ennyit tudsz tenni. 25N
2013. jan. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim válasza:
29%

Szia. Én is 16 éves lány vagyok és sok 20 alatti barátnőmnek lett babája. Mindegyikük megbánta, abba hagyták a sulit és szerintem nem csak nekik rossz de a babának is. Mutasd meg a barátnőd szüleinek és neki is h érettebb vagy mint ők és határozottan mond meg nekik h ezzel csak elrontják, szóval 100% az elvetetés mellet vagyok. Senkinek se lenne ez jó!

Szüleidnek meg mond meg h abban a korban vagy és h te se így akartad, de vannak hibák... Ez az idiótaságot h öngyilkos akarsz lenni meg sem hallottam! Nem a világ vége és meg is lehet oldani.

2013. jan. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
25%

Aztan mit mondanak majd a geyrekednek? apad gyava kukac volt inkabb ongyilkos lett mit hogy ferfi legyen es vallaja a szex kovetkezmenyeit.???ez jo lenne? NEM

sajnos fel kell nonod es ferfive vallnod hiszen geyreked lessz.

2013. jan. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
3%

http://www.youtube.com/watch?v=-m2TzUBFJpw

sok szeretettel hallgasd es ersd ez az elet Sok sikert nektek

2013. jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
77%

Ez de szép:


Én is 16 éves lány vagyok és SOK 20 alatti barátnőmnek lett babája.

Sokasodjatok, igen. Milyen egy világ ez?

2013. jan. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim válasza:
81%
Hát nem lennék most a helyedben. De akárhogy is lesz, kívánom, hogy ki tudd hozni a helyzetből a legjobbat! Közhelyes, de igyekezz szeretettel "kezelni" a dolgokat...
2013. jan. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%
Köszi a lepontozást!
2013. jan. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
0%
Ahhoz képest, hogy a kérdező felszívódott, rendesen megy a lepontozás! Na majd én is nyomok már akkor ;)
2013. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!