Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiért lehet legolcsóbban...

Mennyiért lehet legolcsóbban albérlete fent tartani Bp-n + élni? Négy ember,200ezerrel tud valamit kezdeni?

Figyelt kérdés

Négy fiatal felnőtt, de kettő közülük még középiskolás. Kb ennyi lenne a bevételünk.

Kellene egy teljes lakás négy főre, akár egy másfél szobás is megtenné.



2013. jan. 9. 22:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%

A 8. kerület ezerszer jobb, mint a József Attila, ezt tanúsíthatom:)


Na mindegy, a Kérdésre választ adva, szerintem ez elég kevés, ha azt vesszük, hogy egy 4.5.6.7.8.9. kerületi 1,5 szobás általában 60+rezsi felett kezdődik, kijön kb 100-ra és akkor még hol van a kaja, a ruházkodás, a váratlan kiadások.

2013. jan. 9. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
ok, akkor te lakj ott, mi meg jól elvagyunk a jó kis nyugis, fás lakótelepen :D
2013. jan. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
74%

Kijön a 40.000, nagyon szűkösen 4 emberre!


Alap dolgokra kell számolni - pl. krumpli, liszt, rizs, zöldségek, kenyér,stb. nem sok hússal. Nagyon szűkös, de kijön.

Plusz azt is bele lehet venni, hogy ilyen bevétellel a 2 gyerek ingyenesen étkezhet az iskolában általában.

2013. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm most költözik albiba 3 másik emberrel Zugló külső részén 60 ezerért, kb 60 négyzetméteres a lakás, egy ekkora lakásra és kb 40 ezer ft rezsit számolnék. Viszont a másik 100-ból szerintem a kaja, bérlet, telefonszámla, egyéb költségek szűkösen jönnek ki. :/
2013. jan. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
egy százast tuti elvisz az albérlet.Ahol relatíve kevés a bérleti díj,ott meg a rezsi lesz kib@szott magas,ezt tapasztalatból mondom.. A maradék százasból csak a bérleteket 28 ezer! marad 70 4 embernek kajára,telefonra,internetre,tvre .. szeirntem ebből nem lehet kijönni úgy,hogy 300 ft egy kiló kenyér.
2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi ketten egy egy szobás lakást bérlünk 50 ezerért. Másfél szobások 55-nél kezdődnek, de azt gondolom, 60-tól már nem kell egy koszfészket kibérelnetek.


55 ezer a villany+víz+gáz(cserépkályhás fűtés)+közös költség+UPC+mobiltelefon. Nektek ennél több lenne.


Enni úgy kell, hogy ne dőljetek ki valamilyen hiánybetegségtől, szóval minimum 20 ezer/fő. Összesen 80 ezer.


Ez így 195.000 forint. Ebben se ruha, se gyógyszer, se iskolai felszerelés/osztálypénz/kirándulás nincs benne.

2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én 7 ker.-ben vagyok,40000 ezer + 9 ezer a közös költség,és még erre jön a víz-gáz-vilany.Másfél szoba galéria.Nem elit környék,de teljesen élhető,jobbra nem futja a pénzemből.Gyerekemmel élek,114ezer ft.+a családi 13700.Gyerektartást nem kapok.Nagyon-nagyon szűken,de megélünk.
2013. jan. 10. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...még mielőtt mondjátok,h a gyerek biztos ingyen eszik a suliban,szólok hogy nem,mert ahhoz túl "ok" a pénzem,ingyen nem jár neki semmi!
2013. jan. 10. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Mi a párommal a kaját próbáljuk egészen minimálon tartani. Azt hozzá kell tenni, hogy ennyire nem szűkölködünk és belefér egy egy nagyobb kiadás, de így 1000ft/fő/nap az átlag. Ezt le lehet tornázni esetleg 7-800ra, viszont számomra ez már éhezés lenne, kevés.
2013. jan. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egy egyszobás lakásban élek, rezsivel együtt 60 ezernél még nem fizettem többet télen se.

Ne magyarázza nekem senki, hogy csak 60 ezer + rezsitől van lakás, mert ez hazugság.

Nyilván 4 főnek kell minimum 2 szoba, de lehet találni jó áron, csak keresni kell.

2013. jan. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!