Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyermekkori álom vagy biztos...

Gyermekkori álom vagy biztos családi háttér? Melyiket választanád?

Figyelt kérdés

Amióta az eszemet tudom Magyarországon szeretnék élni,persze ez álomszinten maradt egészen mostanáig amikor lehetőségünk lenne átköltözni.

Itt ahol élek van házunk,férjemnek munkája(nem bejelentett,kevés pénz de az is valami)csak a ház tart itt és a család,gyűlölöm az országot, a nyelvet nem igazán beszélem.

Döntenünk kellene 2éven belül hogy megyünk vagy maradunk,mindkettő mellet szól valami de nagyon nehéz,induljunk neki a bizonytalannak,de legalább ott élnénk ahol van remény hogy a gyerekemnek jobb lesz vagy maradjunk itt ahol utálok élni.


2013. jan. 10. 11:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

sztem gyertek át, ha ez nagy álmod, és van olyan képzettségetek, amivel itt el lehet helyezkedni normális fizetésért.

magyar állampolgárságot tuti megkapjátok, és ha úgy fordul a helyzet, h odébb kell állni, akkor már az is sima ügy. nem is kéne messze menni, Ausztriában sokféle meló van, jobb pénzekért. akár lakhattok Szombathely környékén is, onnan egy köpés az osztrák határ, át lehet járni oda is dolgozni.

2013. jan. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szeged jó :) Sok helyet megjártam, kisebbet és nagyobbat és közel akkorát is (Debrecen), de a legeslegjobb város jelenleg Magyarországon Szeged. Ja, és Algyőről a diákoknak ingyenes a bejárás! :)
2013. jan. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Aki Szegedet ajánlja,írja már meg,hol lehet munkát kapni?- Mert 1,5-éve jöttem a városba az ország másik feléről és 37-évesen nem kapok munkát,( a legtöbb helyre egyetemistákat vesznek fel,mert kedvezményt kapnak ha alkalmazzák)-albérlet,két gyerek és 80km-re van bedolgozói állásom feketén.Szóval írjátok már meg,mire alapozzátok,hogy itt hitel nélkül boldogul az ember-mert a saját bőrömön tapasztalva nem így van.
2013. jan. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
anyukám 40 fölött 3 munkát is talált kb 5 év alatt Szegeden(a váltások magán jellegű okokból történtek, nem kirúgták, nem kell áskálódni). A bankszférában dolgozik.
2013. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!