Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság,...

Szerintetek nem bunkóság, amit anyám csinál?

Figyelt kérdés

Mindig szólok előre, hogy mikor jön át a barátom. És - mint nemrég rájöttem - ő ilyenkor eldugja a drága szalámikat a hűtő legalsó, leghátsó részébe, és rápakolja az ott tárolt zöldségeket.

Aztán amikor elmegy, másnap kiveszi...


Oké, hogy drága az a sonka, de miért kell sajnálnia tőle?? Meg ajánlgatja neki, hogy egyél abból a párizsiból, az nagyon finom, de drágább szalámikat sose ajánlja. Már amit nem dug el...


Mit tegyek? Beszéljek vele erről?.. Nem tudom, miért csinálja, hiszen ha én a páromnál vagyok, akkor ő még direkt miattam vásárol olyan ételeket is, amiket ő nem is szeret.


2013. jan. 13. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 11/70 A kérdező kommentje:
Talán apám?!?!?!
2013. jan. 13. 14:04
 12/70 anonim ***** válasza:
64%
de, szerintem az. nem azt mondom, hogy el kell vinni a gundelbe, de illene megkínálni dárga sonkával. elvégre valamennyire a családhoz tartozik. ha még a postásnak osztogatnád, megérteném, de a barátodnak teljesen természetes.
2013. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/70 anonim ***** válasza:
26%
Egy fizetésből elég nehéz megélni manapság, fizetni a számlákat, megvenni az élelmiszert, biztosítani neked az internetet és egyebeket. Biztos ezen aggódik anyukád.
2013. jan. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/70 A kérdező kommentje:

És ha az egy fizetés 300.000 ft feletti??...


Nem vagyunk szegények! Nem kell azon aggódni, hogy lesz-e holnap kaja. Max azon, hogy apa mikor vehet új kocsit.. 1 hét múlva vagy 2 hét múlva...

2013. jan. 13. 14:08
 15/70 anonim ***** válasza:
71%

ez tényleg bunkóság..

az ilyen válaszokat hogy 'nem kéne ott ennie a csávódnak'... nem is értem...

mi bajuk van az embereknek?

2013. jan. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/70 A kérdező kommentje:

Hidd el, én sem értem. Még a saját anyámat sem.

De ha én megyek hozzá, ő tényleg vesz csirkemellet nekem, pedig ő utálja. Meg drága szalámit. Neki nincs olyan sok pénz, de akkor is megveszi nekem a jobb minőségűt, pedig tényleg nem várom el, és annyiszor mondtam már, hogy nem kell.. De ő ilyen, anyám meg.. :(

2013. jan. 13. 14:13
 17/70 anonim ***** válasza:
78%

az én anyám is elég fura ilyen szempontból amúgy...

én nyugodtan lehetek a barátoméknál akár 1 hétig is, nem zavarok, mindig mondják,hogy menjek még... anyám meg kiakad, ha már 2x itt alszik a barátom egymás után, mert, hogy ZAVARUNK és nem tud úgy lenni itthon ahogy általában (egyébként bent vagyunk a szobámban -legfélreesőbb hely - zárt ajtó mögött... :"))

2013. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/70 anonim ***** válasza:
68%

az én anyám is elég fura ilyen szempontból amúgy...

én nyugodtan lehetek a barátoméknál akár 1 hétig is, nem zavarok, mindig mondják,hogy menjek még... anyám meg kiakad, ha már 2x itt alszik a barátom egymás után, mert, hogy ZAVARUNK és nem tud úgy lenni itthon ahogy általában (egyébként bent vagyunk a szobámban -legfélreesőbb hely - zárt ajtó mögött... :")

2013. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/70 anonim ***** válasza:
27%
Ha 3 napig nálatok eszik, illene valamivel beszállnia a kajába. Tőle sem szép felfalni az összes sonkát. Anyukádnak talán a pofátlanságból van elege.
2013. jan. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/70 anonim ***** válasza:
60%

1. Nem anyudnak vagy apudnak kéne etetni őt.

2. Nem neki kéne etetni téged, vagy akkor költözz vele össze.

Nem csak jár a szám, átéltem hasonlót, csak nálunk a barátom anyja mindent eldugott valahová a vajon kívül, mikor én mentem, még a fia elől is! A vicc az, hogy én mindig vittem magammal kaját, mégis ezt csinálta, ebből jött az, hogy a végén az egyetemi ösztöndíjból etettem a fiát is, pedig ott is állt a pénz...

2013. jan. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!