Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság,...

Szerintetek nem bunkóság, amit anyám csinál?

Figyelt kérdés

Mindig szólok előre, hogy mikor jön át a barátom. És - mint nemrég rájöttem - ő ilyenkor eldugja a drága szalámikat a hűtő legalsó, leghátsó részébe, és rápakolja az ott tárolt zöldségeket.

Aztán amikor elmegy, másnap kiveszi...


Oké, hogy drága az a sonka, de miért kell sajnálnia tőle?? Meg ajánlgatja neki, hogy egyél abból a párizsiból, az nagyon finom, de drágább szalámikat sose ajánlja. Már amit nem dug el...


Mit tegyek? Beszéljek vele erről?.. Nem tudom, miért csinálja, hiszen ha én a páromnál vagyok, akkor ő még direkt miattam vásárol olyan ételeket is, amiket ő nem is szeret.


2013. jan. 13. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/70 anonim ***** válasza:
78%

miért kéne beszállnia?

a kérdező leírta világosan, hogy ő is megy a barátjához, nyilván eszik és gondolom a barátja sem kér pénzt tőle.

fúj de undorító, anyagias, számító emberek vannak itt....

2013. jan. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/70 A kérdező kommentje:

Felfalni? 5 szelet sonkából megevett 3 db-ot EGYSZER!


Akkor ki etesse? Menjek el diákmunkára és főzzek ezentúl kettőnknek hétvégente, vagy mi?.. 16 évesen nemár...

2013. jan. 13. 14:19
 23/70 A kérdező kommentje:
Különben amikor a barátommal megyünk valahová, MINDIG ő fizeti a belépőjegyemet, stb-t. MINDIG!!
2013. jan. 13. 14:20
 24/70 anonim ***** válasza:
82%

"2. Nem neki kéne etetni téged, vagy akkor költözz vele össze. "


miért, csomagoljon magának több napi kaját, ha ott van a barátjánál, vagy mi? :"D ez nevetséges....

2013. jan. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/70 A kérdező kommentje:

Pénteken például korizni mentünk, 6000 ft-ba került. Az én részem 4000 ft volt.

Ennyit meg tuti, hogy nem eszik meg nálunk 2 hétvégén sem...

2013. jan. 13. 14:21
 26/70 anonim ***** válasza:
83%
szerintem beszélned kéne anyukádnak erről. felvilágosíthatnád, hogy rád is költ a barátod, nemcsak ti rá! szerintem észheztér...
2013. jan. 13. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/70 anonim ***** válasza:
24%

"ha én megyek hozzá, ő tényleg vesz csirkemellet nekem"


A megoldás, hogy ha a barátod nálatok van, akkor TE veszel neki drága akármiket, nem pedig anyádtól várod el.


Nem tudom, hány éves vagy, de a kérdésed meg a kommentárjaid alapján vagy még nagyon gyyerek van, vagy nem sok foglamad van a pénzröl.


A 300ezer Ft-os fizetés szép és jó, de MENNYI a havi fix kiadásotok? Mert nem mindegy, hogy mennyi a rezsi, az esetleges törlesztés, stb. Ezen kivül legalább 3 embert kell ebböl etetni, ruházni, a háztartás (mosószerek, takartitószerek, alapkozmetikumok) is elég sokba kerülnek. Könnyen lehet, hogy ebböl nem igazán sok marad, és egy idegent - aki gondolom, még jócskán eszik is mennyiségre nézve is - etetni azért elég megterhelö anyagilag.


Ha a barátodnak van arra pénze, hogy neked ezt-azt vegyen, az az ö dolga, abból anyádnak semmi haszna sincs, attól az ö kiadásai nem lesznek kisebbek.


Ha meg megfogadod az egyik elözö valaki tanácsát és csak úgy elszedegeted a drága kajákat és feleteted a barátoddal, akkor nem csodálkozz, ha kitiltják a lakásból.

2013. jan. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/70 A kérdező kommentje:

Persze, és áruld már el, hogy vegyek 16 évesen neki kaját???

Menjek el hétvégente diákmelózni? De akkor meg felesleges, mivel nem is találkoznék vele!


Tisztában vagyok, hogy mennyit költ apám, a csekkek 40.000 ft, ezen felül csak a háztartási cikkek és a kaják vannak! 100.000 ft minden hónapban marad!

2013. jan. 13. 14:26
 29/70 anonim ***** válasza:
69%

#27

mondd már meg nekem, egy 16 évesnek honnan lenne SAJÁT pénze?

persze, vehetne a zsebpénzéből kaját, de azt ugyanúgy a szüleitől kapja...

jézusom, legalább olvasd el ami le van írva mielőtt beleugatsz

2013. jan. 13. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/70 A kérdező kommentje:
Különben - még egyszer leírom - EGYSZER (!!!!!) evett abból a k*rva sonkából! EGYETLEN EGYSZER! Nem elszedegetem neki a kaját! EGYSZER!!...
2013. jan. 13. 14:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!