Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság,...

Szerintetek nem bunkóság, amit anyám csinál?

Figyelt kérdés

Mindig szólok előre, hogy mikor jön át a barátom. És - mint nemrég rájöttem - ő ilyenkor eldugja a drága szalámikat a hűtő legalsó, leghátsó részébe, és rápakolja az ott tárolt zöldségeket.

Aztán amikor elmegy, másnap kiveszi...


Oké, hogy drága az a sonka, de miért kell sajnálnia tőle?? Meg ajánlgatja neki, hogy egyél abból a párizsiból, az nagyon finom, de drágább szalámikat sose ajánlja. Már amit nem dug el...


Mit tegyek? Beszéljek vele erről?.. Nem tudom, miért csinálja, hiszen ha én a páromnál vagyok, akkor ő még direkt miattam vásárol olyan ételeket is, amiket ő nem is szeret.


2013. jan. 13. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/70 anonim ***** válasza:
80%
Lehetséges, hogy anyukád nem kedveli annyira a barátodat? Nem hinném, hogy a 10 dkg szalámiért rendezi át a hűtőt, ami van vagy 198 forint...
2013. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/70 anonim ***** válasza:
34%

Gyermekeim az Úrban.!:D:D


Nekem ez egy kicsit sántít.. abban biztos vagyok hogy a kérdező anyja azt csinálja amit és ez nagyon gáz.. nem kommentálom mert már többen leírták amit én is gondolok. Szóval a pasi szegényebb de csirkemellet stb.. vásárolgat. A kérdezőék jól állnak, max olyan gondjaik vannak hogy az Édesapja 1 vagy 2 hét múlva vegyen új kocsit.. de ezt hogy? ha 100.000 ft marad a hónapban tisztán? Kérdező Te meg tényleg ilyen kényes belű vagy, hogy csak a sonka meg a csirkemell jó?:D:D bár ez nem lényeg.:) Én nem beszélnék a helyedben hanem elővenném és abból ennék a párommal.

2013. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/70 anonim ***** válasza:
27%

A havi 300.000 ft fizetés, egy egész családnak nem is sok, ne haragudj, ettől még nem vagytok különösebben jómódúak. A rezsi összegére meg kérdezz rá, mert tuti nem 40.000.


Örülj, hogy anyukád ad kaját a srácnak, nem hogy még reklmaálsz, hogy miért nem a sonkát adja... Majd ha te vezsed, akkor te eteted meg vele. Tudod, én sem örülök annak, hza veszek magamnak valamit, és amikor meg akarom enni, már csak hűlt helye van a hűtőben.

2013. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/70 anonim ***** válasza:
77%

Te jó szűz, hogy milyen családok vannak itt!


Ha vendégségbe megy hozzátok valaki ti éheztettek? Komolyan szerintetek az lenne az igazi ha vinne magával kenyeret meg tejet mert lehet,hogy éhes lesz? Gratulálok ehhez a hozzáálláshoz...

Azt hiszem a 60–as kommentelő írta,hogy nem a családnak fizeti vissza hanem a gyereknek... Hát ez no komment. Mellesleg ha a fiúnál van a csaj,akkor a fiú eteti ergo az anyjának nem kell tehát lényegében visszafizeti (ha már sz@rrágóskodunk pár szalámin). Írta a lány,hogy nem alkalmi kapcsolat,tehát már egy ideje ott van az életükben. Lehet hogy idővel a veje lesz, és akkor hogy fog működni? Ha már eljegyezte lányt,akkor ehet náluk drágább kaját is vagy mi? Nálunk sose volt ilyen egyik részről se. Én is nyugodt lélekkel benyúlhattam a páromék hűtőjébe az már más,hogy én nem nagyon szerettem. Anyukám is ha tudta,hogy jön a barátom volt,hogy hozott a kedvenc felvágottjából. Szerintem ha már jó ideje együtt vannak és itt írta hogy 2 éve,akkor már illő lenne családtagként kezelni, nem orrba szájba sóherkodni vele. Mellesleg még annyit,hogy ha elviszi valahova a gyerekem, akkor nekem mint szülőnek is hálásnak kéne lennem, mert lehet,hogy én nem tudom neki ezt megadni,de ez a fiú önzetlenűl megteszi. Ebből én látom hogy szereti a lányom tehát nem kéne vele sz@rrágóskodni... Ennyi a véleményem.

2013. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/70 anonim ***** válasza:
81%

Most akkor azzal is visszavághatna a kérdező, hogy amíg ő nincs otthon napokig, vagyis a barátjánál étkezik, akkor a szülei azokat a kajaadagokat megspórolják.

Már ha ennyire kiszámolja egy-két válaszoló, hogy a srác hányszor eszik ott.

2013. jan. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/70 anonim ***** válasza:
17%
HA van egy kis pénzed, akkor vedd meg te azt a sonkát meg egyéb dolgokat amiket szeretttek a pároddal és mond meg anyukádnak amikor előveszed a hűtőből hogy te szívesen megosztod az ételt legyen az bárki. Gondolom nem minden héten a te barátod megy, hanem te is mész hozzá. Akkor egy hónapban 2x, 3x ki lehet bírni, hogy egy vendég van a háznál, ha már alapvetőképpen telik drága sonkára, akkor nem lesz gáz, ha egy hétvégén nem egy csomag, hanem két csomag fog elfogyni. Apukád mit mond? Vagy otthon sincs?
2013. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/70 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet, hogy anyudnak szimplán csak nem szimpatikus a srác? És így tüntet? Anyám pl. eddig minden barátomat rühellte, megtiltotta, hogy behívjam őket, mondván nem kíváncsi egyikre sem. De a jelenlegi kedvesem az bejön Neki- mert idézem: "jó parti"- így állandóan azt kérdezgeti, h. mit süssön/főzzön ennek a "drágának" xD Lehet, hogy anyudnak is ez a baja. Nem ártana megbeszélni vele.
2013. jan. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/70 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem te még nagyon gyerek vagy, fogalmad sincs a valós életről. 40.000Ft számlára, egy egyszobás panelban több a számla de nem hiszem, hogy abba laktok.
2013. jan. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/70 anonim ***** válasza:
75%

Kifejezetten bunkóság amit anyukád csinál. Én biztos számonkérném, hogy mi ez a dugdosódás, és minek köszönhető. Amikor esztek, pakolj ki mindent az asztalra.

Mi az hogy mindenki csomagoljon magának 3 napra kaját amikor megy a barátjához/barátnőjéhez? Égne a pofám ha a barátom elővenné a kis szendvicsét a vacsoránál. Ő is szokott a barátjánál enni, fordítva is, ez normális.


Persze, emiatt rögtön költözzenek össze és dolgozzanak... egy csomag szalámiról beszélünk könyörgöm. Ez nem pénzkérdés hanem önzőség és kicsinyesség. Az én barátom szülei kifejezetten szegények voltak amikor elkezdtünk járni, és amikor ott aludtam, ugyanazt ettem mint ők, valahogy mindig jutott.

Szerintem, hogyha mással nem csinálja ezt anyukád, akkor nem szereti a barátod, és ilyen kicsinyes módon akar veletek kiszúrni.


L22

2013. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/70 anonim ***** válasza:
79%

Jóhogy nem elkérik a fütés ráeső részét -.-"""

Meg hát pancsol is a kádban az a srác.. És lehet bekapcsolja a tv-t.. Akkor áramot fogyaszt.. :S

Ez már kicsinysség..

2013. jan. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!