Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek nem bunkóság,...

Szerintetek nem bunkóság, amit anyám csinál?

Figyelt kérdés

Mindig szólok előre, hogy mikor jön át a barátom. És - mint nemrég rájöttem - ő ilyenkor eldugja a drága szalámikat a hűtő legalsó, leghátsó részébe, és rápakolja az ott tárolt zöldségeket.

Aztán amikor elmegy, másnap kiveszi...


Oké, hogy drága az a sonka, de miért kell sajnálnia tőle?? Meg ajánlgatja neki, hogy egyél abból a párizsiból, az nagyon finom, de drágább szalámikat sose ajánlja. Már amit nem dug el...


Mit tegyek? Beszéljek vele erről?.. Nem tudom, miért csinálja, hiszen ha én a páromnál vagyok, akkor ő még direkt miattam vásárol olyan ételeket is, amiket ő nem is szeret.


2013. jan. 13. 13:55
1 2 3 4 5 6 7
 41/70 anonim ***** válasza:
26%
Ja, hogy csak 16 éves vagy??? És a barátod már ott alszik nálatok és Te nála...megáll az eszem.
2013. jan. 13. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/70 A kérdező kommentje:
Jaj, le ne szakadjon a mennyezet! Es akkor mi van? 2 eve egyutt vagyunk!
2013. jan. 13. 14:55
 43/70 anonim ***** válasza:
56%
Ti mind tök hülyék vagytok. Teljesen hülyék. Nem a kérdezőre gondolok, hanem a válaszolók nagy részére (tisztelet a kivételnek). Olvassátok már vissza, amit írtatok, és gondoljátok át, mert lehet, hogy számotokra van értelme a mondanivalótoknak, de objektív olvasóknak NINCS. Összecsapott, túlmagyarázott halandzsa az egész, tele ellentmondásokkal. (Az "ellentáborra" gondolok.)
2013. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/70 anonim ***** válasza:
88%
A barátod hány éves? Saját pénzéből veszi neked a csirkemellet meg egyebet?
2013. jan. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/70 anonim ***** válasza:
43%

Nem, nem bunkóság.

Az a bunkóság - és te használtad ezt a kifejezést - amit most te csinálsz.

Könnyen el tudom képzelni, hogy anyukádnak elege van abból, hogy a barátod állandóan ott lóg nálatok.

Mellesleg: már nem azért, de mekkora házban laktok, hogy csak 40.000 Ft a "csekkek"? Szerintem neked sejtelmed sincs arról, mibe kerül igazából az élet, és milyen költségei vannak, azért támadnak ilyen eget rengető problémáid, mint a barátod sonkája.

2013. jan. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/70 anonim ***** válasza:
78%

Fúj de utálom az ilyen gusztustalan filléreskedő embereket..

Innen is látszik,hogy egy idióta sztereotipia,hogy a csórok jólelkűek, bezzeg a gazdagok .. Fogalmam sincs melyik bolygoról jöttek ezek az emberek,akik nem adnak a gyerekük barátjának 3 szelet szalámit. Baromi egyszerű,akinek kevés a pénze ne vegyen drága kaját ,akinek meg van az nevetséges,hogy sajnál 3 szeletet belőle,úgy ,hogy ő nem is eszi ráadásul..

érdekes,én sem keresek sok pénzt,de ha a gyerek barátja vagy barátnője átjön ALAP !! dolog,hogy őt is megkínálom ,vagy szedek neki egy adagot. Semmi nem múlik rajta. És meg kell mondjam,ez nem pénz,hanem jómodor illetve primitivség függvénye,hogy viselkedik valaki a vendégekkel a házában ..

Még ha ott lakna a srác,és egyel több embert kéne eltartani,akkor megérteném az "aggályokat" (akkor sem iylen stílusban,mint egy-két hozzászoló írt) ,de könyörgöm ..

2013. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/70 anonim ***** válasza:
79%

Komolyan elképedek sok válaszadón.

Én ha vendégségbe megyek, nem kajával szoktam beállítani, hogy majd azt én külön megeszem.

Ha hozzám jön vendég, szintén nem várom el, hogy előtte vegye meg a kenyeret, szalámit, tejet stb...

A pofámról sülne le a bőr, de komolyan.

Nem tudom, hogy itt néhány válaszolónál ez a szokás talán.

2013. jan. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/70 anonim ***** válasza:
33%

De a vendégség és e közt hatalmas különbség van. Vendégségbe meghívnak, készülnek arra, hogy jössz.


A csávó nem vendégségbe jön, hanem felmegy a barátnőjéhez.

2013. jan. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/70 anonim ***** válasza:
80%
Juj te úr isten egy kamasz gyerekhez átmegy a barátnője/barátja/haverja hát ez igazán váratlan és kétség kívül hatalmas bűn a világ ellen! Azt még megértem,hogyha valakinek nincs gyereke így nyilván más a nézőpontja,na de ti is voltatok 16 évesek.. vagy 18 vagy 20 vagy akármennyi,nem hiszem el,hogy soha nem ment át hozzátok senki! Talán innen fakad a rosszindulat ..
2013. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/70 anonim ***** válasza:
75%

Ja, és akkor sajnálni kell tőle 3 szelet sonkát?

Igen, szégyellném magam ebben a helyzetben is, s elgondolkoznék, hogy süllyedtem le idáig.

A lányt is vendégül látják a fiú szülei, étellel kínálják, holott szerényebben élnek.

2013. jan. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!