Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselnéd a magaddal való...

Hogy viselnéd a magaddal való együttélést?

Figyelt kérdés

A legjobb önismereti tanfolyamok elbújhatnának, ha megoldható lenne egy időre, hogy saját magaddal élhess egy kis ideig, mondjuk két hétre összezárva egy lakásban. Én szívesen kipróbálnám, kiváncsi lennék, hogy meddig bírnánk elviselni egymást, nagyon tanúságos két hét lenne.

38N


2013. jan. 17. 23:54
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem a lenyeg nem is a konfliktusok okan van, hanem azon, h hogyan kezeled azokat. Kivulrol egeszen maskent latszik. Pl en nagyon idegesito vagyok amikor felhuzom magam, es hulyesegeken is fel tudom huzni magam. Kehet ha latnam magam kivulrol, vagy a sajat erveimet kellene megdontenem, akkor tudnam kezelni a sajat hulyesegemet, mielott azt masra zuditom. Szerintem nem egyszeru velem elni, ugyh emelem a kalapom a parom elott, netto 2,5 eve brutto 3,5 eve mar birja:P
2013. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Hehe..milyen érdekes ötlet. :)

Huhh...Kipróbálnám én is..Kemény lenne az biztos :D

2013. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
szerintem úgy értelmes a kérdés, h egy emberrel laknál együtt. aki olyan módon reagálna a dolgokra, ahogy te szoktál, de persze tök váratlanul. Szóval ha vki szeszélyes, akkor egy hasonlóan szeszélyes ember lenne. Ez ugye kiszámíthatatlan..én csak pislognék, ha vki minden helyzetben hirtelen úgy reagálna, mint én, és valószínűleg erősen elgondolkoznék h mi a fenének csinál ekkora patáliát mindenből.... :D Szóval a kérdés nem arra vonatkozik, h h osztanátok meg a kedvenc kanapét, hanem h h viselnétek ha vki ugyanolyan módon kommunikálna veletek, mint ti másokkal, vagy ugyanolyan kupit hagyna maga után stb
2013. jan. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Én szívesen élnék magammal. Nincsenek bevett szokásaim, könnyen alkalmazkodom, nem is értem, amikor valaki ilyeneken problémázik, hogy hova ül az asztalnál vagy hogy neki az a helye a kanapén. Az ilyen "ki szed először" problémákat is könnyen megoldanám, valamelyik én azt mondaná, hogy akkor most szedek, a másik meg rábólintana.

Van egy barátnőm, aki hasonlóképp áll a dolgokhoz, egy időben együtt laktunk és nagyon szerettem, mindketten szeretünk gondoskodni másokról, így pl. reggel felváltva vittük ágyba a másiknak a kávét.. most a párommal pl. ez nem működik, minden reggel én viszem neki. Szívesen csinálom, de azért néha jólesne fordítva is :)

2013. jan. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!