Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elég tanácstala...

Mit tegyek? Elég tanácstala vagyok.

Figyelt kérdés
Anyámnak 6 éve van egy titkos kapcsolata, amikor ö heti 1x feljön a pasijával itthon nekem le kell lépnem, amig sulis voltam vhogy megoldottuk találkoztam egy haverral, most más a helyzet nincsenek haverok, nincs suli, munkanélküli vagyok, nincs aki ráérne, ma nem tudok sehova elmenni, nem adott pénzt h akárhova is elmenjek erre a pár órára, hideg van nincs csizmám így nincs kedvem a városba sétálni, ebből most volt egy nagy veszekedés, mert én itthon vagyok, ő zsarol h majd akkor legközelebb így kérjek én is bármit, le fogja szarni, de nem érti meg h ez csak 1 alkalom :/ csak ma nem tudok mit kitalálni, de így hogy már az életkedvem is elment tényleg nem is lenne kedvem kimozdulni. Már vagy 1-2 éve el akarok költözni de semmi lehetőségem sincs, ezen kivül is sok a vita itthon :/ tehát már mindegy lenne csak ne itt lennék :(

2013. jan. 18. 13:31
1 2
 11/11 anonim válasza:
Szegényke, és nem tudsz elköltözni nagyszülőkhöz, apához? Annyira sajnállak!
2013. jan. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!