Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párodról,...

Mit szólnál ha a párodról, akivel 3 hónapja vagy együtt kiderülne hogy felesége van? Hogyan tennéd túl magad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:06
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
100%

Rossz lenne, de akkor is túl tenném magam rajta.

hiszen ha szeretet volna akkor nem hazudott volna.

2013. febr. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Lapát természetesen. És örülnék hogy viszonylag doben kiderult, mert ilyen jellemtelen szemetladara nincs szükség az életemben.
2021. szept. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Téged ne báncson a bűntudat.Amít az ember nem tud azért nem felelhet.Neharagudj amít most írok De közel 40éve jártam hasonló képen és csak már jót röhögök rajta.(Nem rajtad!)Férjnél voltam a fiam pár hónapos volt.Apám soha nem szerette a férjemet - ép ezért én vele kapcsolatba nem hittem apám elmondásait.Egy délután szerette volna mindenkép az unokáját dajkálni.Sok gond probléma volt a fiam egészségével akkor jól volt.Kért hogy egy barátjával mennyek el pár órára csavarogni Nagy nehezen beadtam a derekam.Mondták mutatni szeretnének valamít Egy étteremben kötöttünk ki.A férjem egy gyönyörű nő társaságában volt.Rörtön odamentem hozzájuk.A hölgy mérgesen rám szolt.:Mit akarsz a vőlegényemtől.én meg visszakérdeztem te a férjétől?Mondanom sem kel mind ketten frusztráltak voltunk.Magamra ezért nem vagyok büszke gondolom a hölgy sem színte egyszerre pofon vágtuk.Bögve rohantunk ki az étteremből mi ketten vigasztaltuk egymást.Soha nem haragudtam a hölgyre.Jó egy év után elváltunk hasonló okok végett.Apám mesélte nekem miután megszültem hogy a legjobb barátnőmet találta az ágyamba azt sem hittem el neki.Késöbb a férjem valotta be hogy igaz volt.Őrá haragudtam, ma már nem örülök hogy megszabadultam egy ilyen embertől és egy igazi családapa szerető férj melett lettem boldog.
2021. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!