Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál ha a párodról,...

Mit szólnál ha a párodról, akivel 3 hónapja vagy együtt kiderülne hogy felesége van? Hogyan tennéd túl magad?

Figyelt kérdés
2013. jan. 21. 21:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Én már jártam így, igaz kb. 1,5-2 hónap után. Összefutottunk az asszonnyal... Egyből megértettem, hogy miért nem akarta az exem megfogni az utcán a kezemet, hogy miért nem vállalt fel egyáltalán. Otthagytam őket, a nőnek nem volt gyanús semmi, aztán zaklatott az exem, hogy már válnak és a többi... Mondtam neki, hogy hívjon fel, ha elváltak. Ennek kb. 6 éve, azóta se beszéltünk, nem mintha hiányozna. Nehéz volt túllépni rajta, nagyon magamba zuhantam, de most már kb. nem érdekel. Elég sokat tanultam belőle. 27N
2013. jan. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Azt mondja papírilag, viszont együtt is laknak. Én nem hiszek már lassan semmit, még azt sem, amit kérdez. Meg azt mondja, elválik.. Persze.....
2013. jan. 22. 07:27
 13/23 anonim ***** válasza:
10%

14


Tudod hány ember van csak papirilag együtt és laknak együtt-rengetegen. Ezért sosem tudhatod, ki valóban házas, ki nem az.

Viszont ilyenfokú bizalmatlansággal szerintem senkivel ne kezdj semmit.Sem ezzel a taggal, sem senki mással, csak megkeserítenéd az életét más embereknek.

2013. jan. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
78%

A kérdező lenne a bizalmatlan?

Az oké, hogy sokan vannak, akik papíron még házasok (bár nekem az sem tiszta, hogy miért nem válnak el, ha már amúgy más kapcsolat nincs közöttük), sőt, olyanok is vannak, akik sajnos kényszerből együtt élnek, mert nem tudják megoldani a különköltözést. Rendben, van ilyen, és ettől még az ilyen helyzetben lévők is vágyhatnak kapcsolatra, DE az a minimum, hogy ezt a helyzetet nem titkolom a párom elől. Jó, nem ezzel indít az első randin, viszont amikor már együtt vannak, alap, hogy ezt elmondja. De ez a férfi nem tette. Na EZ a bizalmatlanság!

2013. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én olyannal sem kezdenék, aki papíron házas...mindegy az, hogy kivel él, jogilag így is-úgy is foglalt.

Amúgy könyörtelenül és azonnal végeznék ezzel a kapcsolattal.


24N

2013. jan. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja...csak a papír...a feleség meg a Szentlélektől terhes....


Küldd el a sunyiba...

2013. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha együttjárnék valakivel, és kiderülne, hogy ilyen mértékben hazudott, akkor lapát neki, de azonnal. Utána ráérnék gyászolni a kapcsolatot és idővel biztosan túltenném magam rajta. De hogy kirúgnám nyomban, az ziher!
2013. jan. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hogy a nej éppen terhes? Akkor egyszerű a képlet: anyjukom a terhességre hivatkozva vagy az orvos rendelésére nem szexel(het), a pasi ezért beújított egy nőt, a megfelelő célokra.


Ezek után még kérdés, hogy mit kezdenék vele?

2013. jan. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Lapát!


A lehető leggyorsabban!

Ez "hamarosan válunk!" szöveg nagyon ócska lemez,ezt azért mondogatják,hogy ne csak a szeretőjének érezd magad,és k.rogathasson ameddig akar,mert te majd beleszeretsz,ő meg akármikor használhat......több olyan férfi van,aki mikor terhes az asszony,és nem kívánja a szexet,akkor elmegy k.rvázni(nem rád értem),aztán mikor már minden oké,kilöki a szeretőjét....

Menekülj!

2013. jan. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
87%
Azonnal szakítanék, hogyan tenném túl magam? nagyon könnyen. Manapság nagyon sok férfi él házasságban, ami persze szerinte megromlott, de ilyen esetben az asszonyt érdemes megkérdezni... a feleségek rendszerint erről semmit sem tudnak.
2013. jan. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!