Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igazam van ebben...

Szerintetek igazam van ebben az ugyben?

Figyelt kérdés
Most vegeztem el az iskolat es kellene menjek egyetemre de penzugyileg kivitelezhetetlen,mivel enyegilag nincs ki segitsen.Anyam be akar dugni egy gyarba hogy gurcoljek mig a csalad egyes tagjai visszatartjak ettol.Egyszer mikor valaki azt mondta neki hogy inkabb arra torekedjen hogy egyetemre mehessek mivel akkor lessz penzem o azt felelte hogy o nem er aval semmit hogy majd lesz penzem,neki most kell....valamilyen szinten anyam ugy erzem hogy engem akar felhasznalni penzforraskent mivel o elmeletileg nem tud dolgozni.Erre sokszor adott mar szoban is bizonyitekot.Az igazsag azhogy elmennek en dolgozni de mikor belegondolok hogy a fizetesem felet minimum zsebrevagna egy kicsit elmegy a kedvem es szerintem ertheto.En amugy most segelybol elek,azaz az egeszet leadom anyamnak de ez se eleg neki...elvarna hogy szorakozas nelkul,csak gurcoljek es neki adjam a penzem ez meg 50 evesen is vele eljek...Most neki van igaza es mivel o nevelt fel jogos is vagy az en velemenyem a nyero hogy az ember nem azert csinal gyereket h legyen ki eltartsa.(bocs a helyesirasi hibakert csak kicsit ideges vagyok)

2013. jan. 26. 15:20
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Csak a kihagyas miatt nem sok mindenkinek volt kedve elmenni tanulni foleg h meg penzt is kaptak...sokan azt mondjak h ez a csapda penz es no tanulas csak cserebe keves penz es sok muna...remelem mindenki erti:P
2013. jan. 26. 16:20
 22/24 anonim ***** válasza:

ma 16:08


Marha könnyen beszélsz, örülj neki, hogy te ki tudsz adni, másnak meg még 1 háza sincs, képzeld el sikerült elköltözni, tudod a 80 ezres fizetésből elég nehéz az ilyen ki ha én nem tulajoknak a kauciót összegyűjteni, főleg hogy ők diktálnak és még otthonról is kirakják ha nem ad annyit amennyit ők elképzelnek.

Remélem nem szaporodtál az ilyenek miatt mocskos a világ.

2013. jan. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Ui: nálunk meg elmondom 50-nél kezdődtek....a LAKÁSOK!

szóval ne hordj le senkit tudás nélkül.

2013. jan. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a gyáraknál van olyan, hogy bizonyos diplomák megszerzését támogatják (részben fizetik is), ha utána ott dolgozol x ideig. Érdeklődj ennek is utána, főleg, ha mondjuk érdekelne is a (gépész/villamos)mérnök képzés.
2013. jan. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!