Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tartott nálatok a...

Meddig tartott nálatok a szerelem? Hogyan "kezelitek" azt az állapotot, amikor már kihűlőbe kerültek a szerelmi érzések?

Figyelt kérdés
Velem a mostani kapcsolatomban fordul(t) elő, h. szerelemmel szeretem a páromat és viszont szeretve is vagyok. Hálás vagyok a sorsnak ezért, pláne mert a negyedik X-et is betöltöttem (bár nem érzem magam ennyinek és nem is tartanak ismerőseim ennyinek engem), amikor ez bekövetkezett. Ezt megelőző kapcsolataimban sem voltam szerelmes, ill. egy alkalommal reménytelenül szerelmes voltam. A szexet sem szerettem, igaz, a szerelem nélküli kapcsolataimban nem is kaptam elegendő figyelmet, h. szerelem nélkül, de legalább a rám való figyeléssel is valahogy megszerethettem volna. Azt hittem, világéletemben nem fogom élvezni a szexet. A mostani kapcsolatomban viszont az érzelmek megléte "csodát tett" ezen a téren, a szexet imádom, a rám korábban ragasztott megbélyegzés: "frigid nő" nem érvényes. Vajon mi lesz akkor, amikor az érzelmek kihűlővé válnak? Nemcsak a szex terén, hanem általánosságban lennék erre kíváncsi.
2013. jan. 26. 21:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Már sok negatív élmény ért, ezért vagy csak kissé szkeptikus. Élvezd ki minden napodat, éld meg a szeretetet, megérdemled!
2013. febr. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
12 évesen lettem örült szerelmes a páromba :) azt hittem kamaszkori szerelem és elmúlik. De már 6 éve ugyanúgy szeretem. Voltak zürök mivel a tinédzser kor kellös közepén próbáltuk/juk ápolgatni a kapcsolatot. De mai napig ugyanavval a szeretettel nézek rá és bújok hozzá!:) (6 éve)
2013. okt. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!