Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmaid férfijával/nőjével...

Álmaid férfijával/nőjével vagy együtt?

Figyelt kérdés

Itt most a külsőségekre gondolok.

Belsőre nyilván mindenki szereti a társát, hiszen azért van vele. :)

De teljesen őszintén, van olyan, aki olyan emberrel van együtt, akinél még sosem látott gyönyörűbbet?


2013. jan. 27. 21:50
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
100%
nem :) viszont szerintem nagyon férfias a férjem. Már legelőször is tetszett, de nem az ideálom :) az ideálom Ryan Raynolds, Johnny Depp és társaik :) viszont a férjem 193 centi magas, szakállas és hosszú hajú :) Viszont annyi béke és nyugalom van a tekintetében, ami egyből megtetszett :)
2013. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. jan. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

14 éves korom óta hosszúhajú (barna), kékszemű srác volt az ideálom.

Ebből 2 évet tényleg ilyen is volt :) aztán megkértem, hogy vágja le a haját. A többi még mindig stimmel.


Az nem igaz, hogy nem létezik nála sármosabb ffi, de nekem Ő már első pillanattól az ideálom volt:)

2013. jan. 30. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nekem ő egyáltalán nem tetszett. De aztán ahogy egyre jobban megismertem elkezdett nagyon tetszeni... :) Érdekes mások szerinte ronda. De nekem meg nagyon tetszik és ez a lényeg. 3 éve vagyunk együtt. :)
2013. febr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
szerint*
2013. febr. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:

Igen..

Egy "hiba",ami miatt majdnem nem akartam osszejonni vele, hogy nem magas.

Pont elotte fogadtam meg, hogy ezentul csak magas pasival "kezdek"

O pedig 2-3 cm-rel magasabb nalam...

En 174 vagyok, ugyhogy annyira nem alacsony, csak eppen az elotte valo dontesem miatt ereztem a sors fintorat, mert ezen kuvul mar akkor semmi kifogasom nem volt ellene, kulsoleg sem, olyan gyomorremegosen nezett ki mar akkor is...:)

Szerintem a meggondolatlan kijelentesem, miatt kaptam meg jol, hogy a tokeletes parom pont ezt az egy kikotesemet nem tudta teljesiteni.

Meg mindig jobban orulok, mitha azzal kaptam volna lecket, hogy pont a kivansagom teljesul, de minden mas szempontbol alkalmatlan tarsat kaptam volna, aki meg jol meg is mantott volna, hogy ezzel tanuljam meg, hogy nem mindgy mit kivan az ember....


A grafikus esete annyira jo, komolyan romantikzs filmsztoriba is elmenne, es meg elveznem is a filmet....

2013. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, igen.

Elsőre nem tetszett igazán, de pár találkozás után már nagyon. (Akkor még nem jártunk.) Aztán beleszerettem, és azóta őt látom a világ legjobb pasijának.

Előző szerelmeim egész más típusok voltak, akkor azt hittem, ők az eseteim, most már tudom, hogy nem. :)

2013. márc. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Igen.Mindig is szülész férjet akartam.Bejött és külsőre nem ismerek tőle szebbet.Biztos van,csak nekem ő tetszik a legjobban.
2013. márc. 24. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Igen! A párom a legjobb pasi akit eddig valaha láttam, minden elfogult túlzás nélkül.
2013. márc. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!