Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmaid férfijával/nőjével...

Álmaid férfijával/nőjével vagy együtt?

Figyelt kérdés

Itt most a külsőségekre gondolok.

Belsőre nyilván mindenki szereti a társát, hiszen azért van vele. :)

De teljesen őszintén, van olyan, aki olyan emberrel van együtt, akinél még sosem látott gyönyörűbbet?


2013. jan. 27. 21:50
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
90%

Hát elég érdekes a dolog.

Én grafikus-illusztrátor vagyok, és huszonévesen el kezdtem rajzolgatni szabadidőmben egy kitalált karaktert.

Aztán fejlődött a cucc, képregénykarakternek akartam megcsinálni, kitaláltam hozzá tulajdonságokat. Lehet ez így betegen hangzik, de teljesen beleszerettem a saját magam által kitalált karakterbe.

Aztán majdnem 10 év elteltével-közben teljesen más habitusú férfiakkal jártam-megismertem egy férfit, egy közösségi oldalon, idióta képek voltak feltéve, kb. nem is látszott rajtuk. Annyira jókat leveleztünk, hogy gondoltam miért ne találkozhatnánk.

És először megláttam, azt hittem elhúzok onnan a "pcsba" zavaromban, mivel egy-az egyben hasonlított az általam kitalált karakterhez....:D

Ja és ő most barátom, nemsokára férjem, gusztustalanul nyálasan hangzik, de én még nem éltem ilyen intenzív szerelmet.

Mondjuk annyi csalódás és szívatás után, lehet megérdemlem.:)

2013. jan. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%
"nem éltem át"
2013. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
100%
Kulsoleg?nem.az a nagy szerelem volt....asszem.belsoleg,emberileg viszont a ferjem a nagy o
2013. jan. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
100%

Minket barátok boronáltak össze és eleinte nem is láttam,csak telefonon beszéltünk.

A hangja nagyon tetszett és a humora ...eltelt pár hét mire személyesen is találkoztunk.

Nagyon izgalmas volt...:)megállta az autóval,kiszállt és meg majd elájultam....komolyan,álmaim pasija vigyorgott rám:)

Minden de minden stimmelt rajta.Ennek 4 éve azóta már gyerekünk is van,aki olyan kis gyönyörű,mint az apukája :)

2013. jan. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Bár nekem nincs ideálom, de sose gondoltam volna, hogy ilyen párom lesz valaha is. Szeretem a magas, izmos férfiakat. Ehelyett a párom nem sokkal magasabb nálam (bár azért még vehetek mellette magassarkút, szerencsére), és nem izmos, macis volt már akkor is, mikor összejöttünk, de azóta felszedett 10-15 kg-t. Szexnél okoz ez inkább gondot, hamar kifullad, nem tud rámfeküdni, mert nagyon nyom, stb. De amúgy nem zavar. Őt jobban zavarja, mégsem tesz érte. Amíg szeretem, ez nem fog zavarni. Ha elkezd zavarni majd a súlya, onnan fogom tudni, hogy már nem szeretem igazán. Ami az arcát illeti, az viszont számomra a legkedvesebb, leghelyesebb, legimádnivalóbb. Imádom a szemeit, a száját, szerintem nagyon jóképű. Persze ízlések és pofonok, biztos sokan vannak, akiknek nem tetszik, de meg szokták őt nézni, szóval biztos nem csak én látom őt jóképűnek... :)
2013. jan. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%
Hu, tök jó olvasni a sztorikat!:D
2013. jan. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%

Érdekes, hogy a képregényescsaj nagyon jó története van lepontozva egyedül, magyar emberek fosnak a kreatív nőktől?

Amúgy jó olvasni tényleg.

2013. jan. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 QueenRavenna ***** válasza:
91%
22:34-es jól használta a vonzás törvényét, gratulálok, sok boldogságot!
2013. jan. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
82%

22.44-es vok pont azért mert látom lepontozták nyomtam rá egy zöld kezet!

Nem értem miért nem tetszik a története valakinek...nagyon izgalmas pedig!:)

2013. jan. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
100%
Párom nem épp az ideálomba tartozik, de amúgy jó pasi. Nem a külsője miatt vagyok vele.
2013. jan. 27. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!