Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Álmaid férfijával/nőjével...

Álmaid férfijával/nőjével vagy együtt?

Figyelt kérdés

Itt most a külsőségekre gondolok.

Belsőre nyilván mindenki szereti a társát, hiszen azért van vele. :)

De teljesen őszintén, van olyan, aki olyan emberrel van együtt, akinél még sosem látott gyönyörűbbet?


2013. jan. 27. 21:50
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

Tőlem mindenki megkapta a zöldet, és köszönöm a válaszokat, de természetesen még várom a többit is.


11-es, és azóta bemutattad neki a karaktert? :)

2013. jan. 27. 23:09
 22/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen. :) Tisztára úgy néz ki mint Johnny Depp :D De nem is a külsejével fogott meg, nekem az nem volt elég hogy helyes :) De bizonyított, így már két boldog éve vagyok a párja :)
2013. jan. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
92%

A "grafikus" vagyok.

Hát meglátta egy skiccfüzetben lapozgatva a kitalációt és megkérdezte, hogy mikor csináltam róla portrét. Hahah. Nem akarom összemosni a két dolgot azért.:)


QueenRavenna

Ez jól esett, erre én is gondoltam közben.;)


A kérdés tényleg jó, minden nyalizás nélkül, mert lehet olvasni sikertörténeteket.

2013. jan. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
84%
Lol, közben direkt megnéztem, lement szépen a 11. válasz 80%-ra, valakinek nagyon baszajintja a csőrét a dolog.
2013. jan. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
82%

Csak hát ahhoz túl sunyi vagy száni, hogy leírja a véleményét.

Ezt több kérdésnél is tapasztaltam.

2013. jan. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
100%

Amikor megismertem, kimondottan jóképűnek gondoltam, de nem hittem, hogy bármi is lehet köztünk, mert az egyik barátnőmre hajtott. Nem mondom, hogy hátast dobtam tőle, de a mosolyától egyből elolvadtam, a gyönyörű kék szemei is elbűvöltek, és tetszett, hogy olyan magas és karcsú (mit tegyek, nem az izmos pasikra bukok, ez van).

Aztán ahogy egyre inkább megismerkedtünk, összejöttünk, és már együtt vagyunk évek óta, azt kell mondjam, hogy ő a leggyönyörűbb ember az egész világon.

2013. jan. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
100%
nem. én a magas, jóképű, izmos fiúkat szerettem :) ennek ellenére ilyen barátom egyszer sem volt. életem szerelme, akivel 5 éve vagyunk együtt, alacsony mint én, nem az az adonisz típus, és nagyon vékony, egyáltalán nem izmos. és még a haja is hosszú, és rocker :) egyáltalán nem ilyen férfit képzeltem el magam mellé, nem is akartam vele randizni emiatt, de szerencsére végül igent mondtam. és nagyon szeretjük egymást :)
2013. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
100%
22:34- es története nekem is tetszik, de ilyen csak a mesében van általában
2013. jan. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
100%
Igen .Egy mázlista vagyok :)
2013. jan. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
100%

Igen, első írta le jól. :)

Vannak sokkal helyesebbek, szebbek nála, de megismertem és kész, nekem végem lett. :)

Nő voltam.

2013. jan. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!